Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Електронна трудова та пенсія автоматично: як отримати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсійний фонд України розповів, як перенести дані з паперової трудової книжки на веб-портал електронних послуг ПФУ, щоб у майбутньому пенсія нараховувалася автоматично.

  21_98798.jpg (69.04 Kb)


  Українці мають можливість перенести дані з трудової книжки до електронного реєстру. Це дуже зручно, адже у майбутньому не потрібно буде звертатися до органів ПФУ для призначення пенсії — все буде зроблено в автоматичному режимі.

  «Електронна трудова — це можливість нарахування у майбутньому пенсії в автоматичному режимі, оскільки на час досягнення пенсійного віку вся інформація про трудову діяльність та сплачені страхові внески зберігатиметься в електронному вигляді», — йдеться у повідомленні.

  Так, щоб перенести дані з паперової трудової, необхідно зайти на портал за допомогою кваліфікованого електронного підпису. У меню обрати «Відомості про трудові відносини» та ознайомитися з вимогами до скан-копій документів. Натиснути «продовжити» та заповнити поля, в яких відсутня інформація. Потім у розділі «Скан копії документів» обрати «Додати файл» і завантажити документи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми