Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Скільки українців втратили роботу через війну

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

  З початку повномасштабного вторгнення Росії роботу в Україні втратили близько 4,8 млн людей. Саме на стільки скоротилася кількість робочих місць у країні.

  5336_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Якщо бойові дії загостряться, кількість втрачених робочих місць збільшиться до 7 млн. Якщо війна припиниться найближчим часом, швидко відновити вдасться 3,4 млн робочих місць. Такі дані оприлюднила Міжнародна організація праці (МОП), що входить до структури ООН.

  "Українська економіка серйозно постраждала від російської агресії. З 24 лютого понад 5,23 млн українців бігли до сусідніх країн... Серед біженців приблизно 2,75 млн – працездатного віку. З них 43,5%, або 1,2 млн людей, раніше працювали, а тепер звільнилися або втратили робоче місце, – підрахували аналітики.

  При цьому трудова в Україні може призвести до перебоїв на ринку праці в сусідніх країнах. Насамперед це стосується Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії та Словаччини.

  "Якщо бойові дії продовжаться, українські біженці будуть змушені довше залишатися за кордоном. Це чинитиме додатковий тиск на ринок праці та системи соціального захисту в сусідніх державах і збільшить безробіття у багатьох із них", – вважають у МОП.

  В організації пропонують низку заходів, які допоможуть пом'якшити кризу. Насамперед, це підтримка бізнесу та створення робочих місць в Україні. Зокрема йдеться про державну програму з переміщення підприємств в області, де не ведуться бойові дії.

  Також у МОП вважають, що міжнародній спільноті та самій Україні слід підготувати план дій на повоєнний період. Така стратегія має заохочувати створення "гідних та продуктивних" робочих місць за рахунок капіталовкладень, вважають у структурі ООН.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми