Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як бути пенсіонерам, які не змогли отримати гроші

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні згідно із законом можливе призупинення пенсійних виплат у разі, якщо пенсіонер не отримує грошей протягом півроку.

  3736_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це пише видання «На пенсії».
  Однак це можливо лише за рішенням Пенсійного фонду, в більшості випадків українцям продовжать нараховувати виплати, однак через півроку зміниться процедура отримання коштів.
  Упродовж перших півроку, коли українець не отримує пенсії, він може отримати повний розмір виплати, звернувшись із заявою.

  «Навіть якщо мине більше року, але не більше трьох років, протягом яких пенсіонер не зміг отримати пенсію, він все одно може звернутися до органів Фонду за своїми грошима. Єдине, дещо змінюється процедура: спочатку громадянин отримає заборгованість за рік, а потім решта коштів повертатиметься щомісяця з виплатою поточної пенсії», — зазначає видання.
  Це ж правило поширюється і на українців, які виїхали за кордон — коли вони повернуться до України, їм потрібно буде звернутись до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми