Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Ізраїль надав українським біженцям право на роботу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Ізраїль надасть дозвіл на роботу в країні українцям, які вимушено перебувають на території Ізраїлю через війну.

  67_narada.jpg (39.39 Kb)


  Про це сказано на Facebook-сторінці Посольства України в Ізраїлі.
  Це дозволить українцям легально працевлаштуватися на території Ізраїлю і забезпечувати себе, поки в Україні триває війна і наші громадяни не можуть повернутися додому.
  «Завдяки тривалому переговорному процесу Посольства України з Міністерством внутрішніх справ Ізраїлю вдалося змінити попередню заборону уряду. Міністр внутрішніх справ А.Шакед підтвердила, що Ізраїль надасть дозволи на працевлаштування українцям, які вимушено перебувають на території Ізраїлю у зв’язку з війною в Україні», — йдеться в повідомленні.

  У дипломатичному відомстві України зазначили, що вітають рішення міністерства, яке є «безпрецедентним для місцевого законодавства».
  «Зараз опрацьовується питання про процедуру оформлення дозвільних документів. Крім того, МВС продовжено термін перебування в Ізраїлі тимчасово переміщеним громадянам України до 30 червня», — додали в посольстві України.
  Хто має право на роботу в Ізраїлі під час війни в Україні
  Працювати в Ізраїлі зможуть всі громадяни України, які легально перебували в країні станом на 24 лютого 2022 року, а також ті, хто в’їхав після цієї дати.

  «Виходячи з наявної інформації та позиції МВС Ізраїлю, громадянам України не потрібно звертатися до відділень МВС і отримувати окремі дозвільні документи на працевлаштування», — пояснюють правила на профільному порталі VisitUkraine.today.
  Що потрібно для оформлення на роботу в країні
  Щоб бути оформленим на роботу в Ізраїлі, потрібно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
  «Також Посольство настійно рекомендує оформляти трудові відносини з роботодавцем, а саме підписувати договір (трудовий контракт). У разі порушення прав, підписані роботодавцем документи допоможуть вам захистити ваші права в судових інстанціях Ізраїлю», — звертають увагу у VisitUkraine.today.

  Згідно із законодавством Ізраїлю, всі іноземні співробітники мають у працевлаштуванні такі ж права, як і громадяни Ізраїлю. Якщо ваші права порушені, ви можете вільно користуватися послугами місцевих адвокатів, щоб подати скаргу в судові інстанції.
  Тим часом Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю продовжило термін перебування в країні тимчасово переміщеним громадянам України до 30 червня 2022 року. Це означає, що українці в Ізраїлі зможуть працювати як мінімум до цієї дати. Про можливе подальше продовження таких умов в МВС Ізраїлю повідомлять окремо.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми