Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні збільшили робочий тиждень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  В Україні в умовах воєнного стану робочий тиждень може тривати більше звичайного. Замість граничних 40 годин, його продовжено до 60.

  4100_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Про це повідомляє Державна службаи України з питань праці.
  «Нормальна тривалість робочого часу працівників у період воєнного стану не може перевищувати 60 годин на тиждень», — наголошують у відомстві.
  Нагадаємо, за даними кадрового порталу grc.ua, в червні актуальних вакансій в сфері робітничого персоналу стало на 20% більше, порівнюючи з попереднім місяцем. В загальній структурі всього ринку праці України частка вакансій сфери робітничого персоналу становить 8% від всіх актуальних на порталі.
  В сучасних реаліях попит на працівників робітничих спеціальностей буде збільшуватися. Все більше компаній починають відновлювати свою діяльність — як в своєму регіоні, так і на новій локації після переїзду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми