Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Актуальні літні вакансії для українців у Румунії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  До Румунії після повномасштабного вторгнення рф виїхало понад 80 тисяч українців у пошуках тимчасового прихистку. Після пошуку житла актуальним для них є питання працевлаштування.

  7650_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  На які посади потрібні українці, розповідає «Сьогодні» з посиланням на сайти EJobs і BestJobs.
  Електрик
  Компанії в столиці та великих містах потребують кваліфікованих електриків та інженерів-проєктувальників. Кандидат повинен розбиратися в електричних станках, промислових автоматах та мати досвід в управлінні проєктами. Якщо працювати повний робочий день, за місяць платять 1200-1600 євро (37,3-49,7 тис. грн).

  Кранівник
  Компанія з виробництва будматеріалів шукає кранівника з дійсним дозволом на ISCIR групи E. Потрібна людина з досвідом для виконання навантажувальних, транспортно-розвантажувальних робіт та техобслуговування кранів. Окрім зарплати 700-1000 євро (21,7-31 тис. грн) на місяць, пропонують ваучери на харчування та бонуси.
  Перевезення на замовлення
  Українці з водійськими правами категорії B можуть спробувати свої сили в компанії, що спеціалізується на перевезенні клієнтів на замовлення. Потрібно зустрічати пасажирів в аеропорту, відвозити мікроавтобусом до головного офісу компанії та назад. Графік роботи — 12 годин з двогодинною перервою. Зарплата 1400-2000 євро (43,5-62,2 тис. грн) на місяць.

  Продаж товарів
  Компанія з виробництва медичного обладнання потребує менеджера з продажів. Потрібно просувати бренд, продукти й послуги у спеціально відведених місцях, консультувати клієнтів, робити презентації тощо. У користування надають службове авто й техніку, зарплата — 1000-2000 євро (31-62 тис. грн) на місяць плюс комісійні.
  Працівник складу
  Одна з популярних вакансій в Румунії — працівник складу. Різні компанії пропонують різні умови, але в обов’язки завжди входить інвентаризація, підготовка продукції до відправлення, приймання і фасування товарів. Під час стажування можуть платити від 500 євро (15,5 тис. грн) за місяць, а повноцінна зарплата становить 2750 євро (85,5 тис. грн) без ПДВ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми