Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На скільки популярною стала "єРобота" в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: єРобота

  Приблизно 10% заявок в рамках грантової програми підтримки бізнесу «єРобота» були затверджені. Програма Кабміну стартувала 1 липня.

  4246_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Які гранти на розвиток бізнесу можна отримати від держави і які з програм, запропонованих урядом, стали найбільш популярними — розповів в ефірі «Українського радіо» адвокат, голова правління громадської організації «Асоціація представників малого та середнього бізнесу міста Києва» Максим Тютюнников.
  Щоб взяти участь в програмі грантів від уряду треба бути фізичною або юридичною особою-підприємцем. Подати заявку по програмі «єРобота» можна через «Дію», розповідає Максим Тютюнников. Потрібно написати заявку, додати бізнес-план і поставити підпис електронним ключем.

  Якщо виконати умови — створити від 3 до 10 робочих місць протягом двох років та сплатити 50% цього гранту у вигляді податків, то грант можна не повертати.
  За даними адвоката, найбільше заявок подали підприємці із Київської, Дніпропетровської, Львівської області. Позитивний результат мають 10% з цих заяв, зазначає він.
  «Відмови були тим, хто займався економічними злочинами і має неповернені кредити», — пояснив адвокат.
  Уряд надає гранти за кількома напрямками:
  гранти до 250 тис. грн на будь-який мікробізнес.
  гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері перероблення.
  гранти на висадку нових садів (до 400 тис. грн за 1 га) і побудову нових теплиць (до 7 млн грн).
  гранти для стартапів в ІТ.
  гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.
  «Ці гроші можна використовувати виключно на закупівлю обладнання. Подається бізнес-план, в якому все прораховується, береться рахунок-фактура від виробника або постачальника цього обладнання. Ці кошти напряму виділяються та сплачуються по рахунку. Наприклад, в мікробізнесі можна відкрити фотостудію, шиномонтаж, станцію техобслуговування, перукарню», — розповів представник підприємницької спільноти. За його словами, за кожний напрям відповідає профільне міністерство.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми