Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Найбільш затребувані професії сьогодення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, професії

  Ринок праці переживає глибоку кризу. Проте є й такі сфери, які навіть під час війни продовжують найм та потребують нових спеціалістів.

  1289_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це свідчать результати опитування роботодавців, яке експерти robota.ua проводили наприкінці червня-на початку липня.
  Компанії, які заявили про збільшення кількості персоналу або ж задекларували, що ситуація залишилася без змін, найчастіше належать до таких сфер:
  IT — 40% опитаних повідомили про збільшення кількості персоналу;
  телекомунікації та зв’язок — 35%;
  HR — 21%;
  аутсорсингові компанії — 17%.

  Збільшували кількість працівників найчастіше у категоріях IT та продажах, також шукають лінійний персонал критичної інфраструктури (наприклад, працівників, які будуть виконувати першочергові задачі з випуску продукції на виробництвах).

  Такий розподіл цілком логічний, адже компанії намагаються автоматизувати більшість бізнес-процесів, щоб оптимізувати витрати на фонд оплати праці. В умовах війни бізнес намагається диверсифікувати свої можливості і стати багатоканальним. У зв’язку з цим зростає попит на спеціалістів діджитал-маркетингу і продажів.
  Плани щодо найму. Крім того, в опитаних компаніях розповіли про плани на майбутнє щодо найму нових працівників. Так, з’ясувалося, що:
  29,8% компаній не змінювали плани;
  9,9% планують позапланово збільшувати найм;
  34,1% — зменшують;
  а 26,2% взагалі зупинили найм працівників до кінця року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми