Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Перелік вакансій у Києві

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Попри війну, що триває, все більше українських міст та регіонів починає відновлюватися та повертатися до активної-бізнес діяльності. Київ є лідером за темпами відновлення ринку праці. Все більше компаній починає повертатися до підбору персоналу, в серпні 2022 року понад третина всіх актуальних вакансій на grc.ua розміщена в Києві.

  2309_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Де найбільше вакансій
  Наразі лідером серед кількості розміщених вакансій є сфера продажу, причому кількість вакансій в сфері має тенденцію до зростання. У квітні частка вакансій зі сфери продажу становила 14%, а от в серпні вже 20% від усіх розміщених.
  Другими за затребуваністю є спеціалісти зі сфери ІТ, інтернет та телеком, для яких відкрито 19% від всіх столичних вакансій. Порівнюючи з квітнем, кількість вакансій для спеціалістів зі сфери ІТ у столиці зменшилася на 10%.
  Фахівці зі сфери маркетингу, реклами та PR стабільно посідають третю сходинку за кількістю відкритих вакансій в Києві. Частка пропозицій роботи у цій сфері становить 10,6% від всіх актуальних у столиці.
  Зросла потреба в фахівцях зі сфери фінансів. Наразі для них відкрито 8,4% вакансій, що на 5% більше, ніж в квітні цього року.
  Дещо зросла кількість вакансій для студентів та людей, які тільки починають свій кар’єрний шлях, наразі для них доступно 5% вакансій.

  Скільки готові платити
  Середня пропонована зарплата в серпні у Києві 28 700 грн, що дещо нижче ніж минулого місяця проте все одно вища, ніж загалом по Україні.
  Сфери, де найбільше платять:
  найбільшу середню заробітну плату пропонують в ІТ сфері — 186 000 грн, в багатьох вакансіях заробітна плата вказується в валюті, тому не так піддається коливанням;
  фахівцям зі сфери консультування в Києві готові платити в середньому 54 600 грн;
  зі сфери маркетингу, реклами та PR — 33 000 грн;
  кандидатам у сфері бухгалтерії, управлінського обліку та фінансів підприємств готові платити в середньому 26 000 грн;
  у сфері транспорту та логістики — 25 300 грн.
  Найменшу оплату пропонують для студентів — 12 800 грн.

  Конкуренція
  Через війну частина людей втратила роботу, хтось змінив місце проживання, а хтось вирішив перекваліфікуватися, тому зросла конкуренція під час пошуку роботи.
  Найбільша конкуренція в Києві наразі серед студентів та молоді — 17 осіб на 1 робоче місце, і цей показник збільшився, порівнюючи з квітнем місяцем. В серпні зросла конкуренція серед юристів — 8 претендентів на одне робоче місце. Досить висока конкуренція при пошуку роботи серед науковців, освітян, у представників топ-менеджменту та у будівельників — приблизно 7 осіб на місце. Шість осіб на одне вакантне місце у серпні серед адміністративного персоналу.
  Варто зазначити, що попри те, що Київ приваблює пошукачів більшою кількістю пропозицій роботи та більш високими середніми зарплатами, показник середньої конкуренції у столиці не найвищий в Україні та складає 6 осіб на одну вакансію.
  Хто шукає роботу в Києві
  За останній місяць кількість резюме людей, які шукають роботу в Києві, зросла за 14%. Це в основному кандидати з досвідом роботи понад 6 років — 66% резюме. З меншим досвідом 1-6 років шукає роботу 16% осіб, а осіб без досвіду роботи 18%.
  Найбільш активними пошукачами наразі є люди найбільш працездатного віку 30 — 50 років, їх 62%. Молоді серед пошукачів 21%, а старших за 50 років — 16%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми