Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні перерахують пенсії та зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії, зарплата

  З 1 жовтня в Україні підвищать мінімальну зарплату на 200 грн. Водночас деякі категорії пенсіонерів отримають доплату майже 300 грн.

  2309_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  На українців чекає підвищення мінімалки на 3%: із 6500 грн до 6700 грн. Воно не зарадить інфляції в розмірі понад 30% цього року. А 2023-го ціни знову зростуть на 30%. Однак при цьому мінімальну зарплату взагалі не підвищуватимуть, пише Obozrevatel.

  Проблема полягає в тому, що в Україні кількість тих, хто офіційно отримує менше за мінімалку, збільшилася вдвічі. Зараз це приблизно кожний п'ятий. Відповідно, зарплати найменш оплачуваних працівників не зміняться.

  Водночас підвищення мінімалки дозволить збільшити і пенсії для тих, хто виконав вимоги щодо стажу. Також у жовтні очікують ще одне підвищення виплат для тих, хто досяг певного віку. Тож пенсіонери віком від 70 років, які виконали вимоги щодо стажу та отримують менш як 3 тис. грн, можуть розраховувати на додаткові виплати.

  Мінімальна пенсія для них становитиме 3 тис. грн з 1 жовтня. Водночас, якщо немає необхідного стажу, пенсіонерам віком від 70 до 80 років встановлять мінімальну виплату у розмірі 2500 грн; а від 80 років – 2600 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми