Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кабмін змінив умови грантової програми «єРобота»

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Кабінет Міністрів розширив напрямки використання грантових коштів в межах програми «єРобота».

  1079_narada.jpg (39.39 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
  Тепер переможці програми можуть витрачати отримані кошти для покриття таких напрямів витрат:
  закупівля програмного забезпечення, свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг пов’язаних реалізацією бізнес-плану (до 50% всіх коштів);
  орендну плату за нежитлові приміщення (до 25% всіх коштів);
  орендну плату за обладнання (до 10% всіх коштів);
  лізинг обладнання, крім особистого автотранспорту (до 50% всіх коштів);
  послуги маркетингу та реклами (до 10% всіх коштів);
  використання у підприємницькій діяльності прав інших суб’єктів господарювання (комерційна концесія).
  Також тепер до вже затвердженого бізнес-плану можуть бути внесені зміни.
  У разі збільшення вартості предмета договору з постачальником може бути проведена доплата суми коштів у межах граничного розміру мікрогранту отримувача. У такому випадку отримувач вносить відповідні зміни до бізнес-плану, надсилає його на погодження до уповноваженого банку та до відповідного регіонального центру зайнятості.

  У разі зміни цільового призначення отримувач звертається до Державного центру зайнятості (ДЦЗ) з відповідною заявою викладеною в довільній формі з обгрунтування зміни цільового призначення коштів мікрогранту.
  Комісія ДЦЗ на найближчому засіданні приймає відповідне рішення про що інформує отримувача листом на електронну пошту. ДЦЗ повідомляє уповноваженому банку протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття позитивного рішення щодо зміни цільового призначення.
  Крім цього, в постанову внесені зміни щодо перевірки ділової репутації позичальника, а саме — уточнені та деталізовані критерії для відмови.
  «Ми ведемо постійний діалог з бізнесом, аналізуємо і удосконалюємо умови надання грантів для підприємців. Ми розуміємо, що у ці турбулентні часи потрібно зробити правила видачі грантів більш гнучкими, передбачити нові актуальні напрямки витрат грантових коштів. Відтак, наголошуємо, що програма „єРобота“ є динамічною, проте зберігає свої основні цілі, якими є створення робочих місць та активізація підприємницької діяльності», — наголосила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми