Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці почали отримувати оновлені пенсії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсіонери вже почали отримувати підвищені з 1 жовтня виплати.

  2930_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Перерахунок отримали кілька категорій українців. Про це повідомила директорка Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного Фонду Олена Охрименко в ефірі національного телемарафону.

  "Нарахування завершені. Починаючи від учорашнього дня, наші пенсіонери вже почали отримувати підвищені з 1 жовтня пенсії", – сказала вона.

  З 1 жовтня на підвищення пенсій на 300 грн мають право всі пенсіонери віком від 70 років, незалежно від стажу, зазначила Охрименко.

  Водночас виплата мінімальної суми, 3 тис. грн, для пенсіонерів віком від 80 років здійснюється за умови, що вони мають страховий стаж (жінки – 30 років, чоловіки – 35 років) та отримають пенсії відповідно до Закону про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

  "Тим, хто не має зазначеного стажу, пенсії нараховуються пропорційно із суми 3 тисячі гривень", – пояснила Охрименко.

  Зазначила, що пенсіонерам, які досягли 80 років і мають стаж (жінки – 20 років, чоловіки – 25), мінімальна виплата не може бути встановлена менш як 2,5 тис. грн.

  Також Охрименко повідомила, що з 1 жовтня після підвищення мінімальної зарплати здійснено перерахунок пенсіонерам, які досягли 65 років, не працюють і мають страховий стаж: жінки – 30, чоловіки – 35 років.

  Також виплати перерахували інвалідам війни та інвалідам-учасникам бойових дій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми