Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Податкова штрафує бізнес за непрацевлаштованих робітників

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: штрафи, бізнес, податкова

  В Україні Державна податкова служба з початку року провела 19 тис. перевірок роботодавців і під час кожної знайшла порушення. Штраф за неоформлених співробітників збільшився та становить від 67 тис. до 201 тис. грн.

  5894_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні Державної податкової служби. Серед інших перевіряють і тих роботодавців, на яких поскаржилися в соцмережах самі співробітники. "Такий контроль податкові органи здійснюють, зокрема, шляхом проведення фактичних перевірок у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин (пп. 80.2.7 п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України)", – йдеться у повідомленні.

  Під час заходів контролю податкові органи використовують широкий спектр джерел інформації щодо ймовірних порушень трудового законодавства. Реагують також і на звернення громадян та повідомлення на чат-бот StopViolationBot у месенджері Telegram.

  З початку року податковими органами проведено понад 19 тис. фактичних перевірок платників податків. При цьому порушення трудового законодавства фіксуються в кожній 10-й перевірці.

  "Одночасно повідомляємо, що у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати з 01.10.2022 збільшився розмір штрафу для юридичних та фізичних осіб – підприємців, які ігнорують виконання свого обов’язку. Штраф становить від 67 до 201 тис. гривень за кожного працівника, допущеного до роботи без оформлення трудового договору (контракту)", – зазначають у податковій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми