Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Прогноз по ринку праці на 2023 рік

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Work.ua спробував зазирнути у майбутнє і поговорив з HRD українських компаній про те, які тренди пануватимуть уже наступного року.

  6853_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Припустимо, що війна триватиме ще якийсь час. Беручи до уваги тривалу мобілізацію в Україні, професії критичної інфраструктури та виробничі посади будуть затребуваними.
  Все більше жінок почнуть опановувати «традиційно чоловічі» професії, в яких будуть дуже успішними, оскільки професійність не має гендеру, віку та будь-яких інших обмежень.
  Сподіваюсь, що вже наступного року святкуватимемо Перемогу! Тоді всі професії, пов’язані із відновленням та відбудовуванням України, її економіки, будуть вкрай необхідними. Отже, багатьом з нас, напевне, вже зараз можна подумати про додаткову професію для опанування в майбутньому.
  Що буде із зарплатами
  Заробітні плати, особливо у галузях, що є критичними для економіки, будуть зростати різними темпами: у приватному секторі більш жваво, у державному — зважаючи на можливості держбюджету. Наразі зростання заробітних плат буде залежати як від наданої допомоги Україні, так і від швидкості відновлення економіки.
  Критичним буде відповідність цінностей компанії сьогоденню України, допомога суспільству, людям компанії й чесність у всьому.
  Чого треба буде вчитись
  Вчитись потрібно завжди. Під час війни та деякий час після перемоги найбільш затребуваними будуть професії критичної інфраструктури та такі, що будуть важливими для відновлення економіки.
  Вчитися треба гнучкості, антикрихкості, розвивати вміння швидко реагувати на зміни та бути готовими опановувати нові сфери. Ніколи не буде зайвим вивчення ще однієї мови, що може стати у пригоді під час відновлення країни та можливості співпрацювати з експертами з інших країн світу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми