Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо популярні професії після війни

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: професії, освіта

  В Україні після закінчення війни особливо актуальними будуть професії в сфері будівництва, медицини, освіти й науки, безпеки та IT. Також роботодавці будуть шукати енергетиків і фахівців із сфери логістики та телекомунікації.

  9589_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Такий прогноз озвучили на сайті пошуку роботи та співробітників Work.ua. Після закінчення війни в Україні найбільш актуальними будуть такі сфери:

  Будівництво, архітектура
  Для розбудови країни знадобляться спеціалісти в будівельній та архітектурній галузі. Впершу чергу мова йде про будівельників, проєктувальників, архітекторів, інженерів, а також дизайнерів.

  Робочі спеціальності, виробництво
  Держава уже розпочинає проєкти з розбудови й відновлення постраждалих міст. Гостро знадобляться такі робітничі спеціальності, як зварювальники, столяри, муляри, маляри, слюсарі, електрики, облицювальники.

  Медицина, фармацевтика
  Після війни зростатиме попит на професії, пов’язані з психологічним та фізичним відновленням людей. Військовим і цивільним громадянам потрібно буде інтегруватися у звичайне, мирне життя.

  Освіта, наука
  Одна з найбільш постраждалих галузей за часи COVID-19 та війни. Через відтік кадрів за кордон після початку повномасштабного вторгнення країни-терористки Росії в Україну усі сфери не обійдуться без освіти – держава потребуватиме якісно нових спеціалістів. Потрібно буде готувати кваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців. Звідси буде і підвищений попит на викладачів.

  Безпека
  Війна ще раз довела, наскільки важлива безпека країни на реальному та кіберфронті. Держава потребуватиме ще більше кадрів у правоохоронному та безпековому секторі.

  IT, комп’ютери, інтернет
  ІТ-фахівці мають попит в Україні під час війни, і вони будуть потрібні після неї. Серед причин: цифровізація в країні буде набирати ще більше обертів, через санкції ринок ІТ-послуг РФ та Білорусі скорочується, тож міжнародні компанії все менше хочуть звертатися за технологічними послугами до громадян цих країн і більш охоче найматимуть українців.

  Енергетика, телекомунікації, логістика
  Це сфери, яка сильно постраждали від ворожих атак. Тож фахівці цих сфер будуть, очевидно, максимально затребуваними у період повоєнного відновлення.

  Крім того, у 2023 році із великою ймовірністю продовжать залишатися в попиті менеджери з продажу, продавці та бухгалтери. Також роботодавці шукатимуть водіїв.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми