Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо популярні професії після війни

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: професії, освіта

  В Україні після закінчення війни особливо актуальними будуть професії в сфері будівництва, медицини, освіти й науки, безпеки та IT. Також роботодавці будуть шукати енергетиків і фахівців із сфери логістики та телекомунікації.

  9589_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Такий прогноз озвучили на сайті пошуку роботи та співробітників Work.ua. Після закінчення війни в Україні найбільш актуальними будуть такі сфери:

  Будівництво, архітектура
  Для розбудови країни знадобляться спеціалісти в будівельній та архітектурній галузі. Впершу чергу мова йде про будівельників, проєктувальників, архітекторів, інженерів, а також дизайнерів.

  Робочі спеціальності, виробництво
  Держава уже розпочинає проєкти з розбудови й відновлення постраждалих міст. Гостро знадобляться такі робітничі спеціальності, як зварювальники, столяри, муляри, маляри, слюсарі, електрики, облицювальники.

  Медицина, фармацевтика
  Після війни зростатиме попит на професії, пов’язані з психологічним та фізичним відновленням людей. Військовим і цивільним громадянам потрібно буде інтегруватися у звичайне, мирне життя.

  Освіта, наука
  Одна з найбільш постраждалих галузей за часи COVID-19 та війни. Через відтік кадрів за кордон після початку повномасштабного вторгнення країни-терористки Росії в Україну усі сфери не обійдуться без освіти – держава потребуватиме якісно нових спеціалістів. Потрібно буде готувати кваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців. Звідси буде і підвищений попит на викладачів.

  Безпека
  Війна ще раз довела, наскільки важлива безпека країни на реальному та кіберфронті. Держава потребуватиме ще більше кадрів у правоохоронному та безпековому секторі.

  IT, комп’ютери, інтернет
  ІТ-фахівці мають попит в Україні під час війни, і вони будуть потрібні після неї. Серед причин: цифровізація в країні буде набирати ще більше обертів, через санкції ринок ІТ-послуг РФ та Білорусі скорочується, тож міжнародні компанії все менше хочуть звертатися за технологічними послугами до громадян цих країн і більш охоче найматимуть українців.

  Енергетика, телекомунікації, логістика
  Це сфери, яка сильно постраждали від ворожих атак. Тож фахівці цих сфер будуть, очевидно, максимально затребуваними у період повоєнного відновлення.

  Крім того, у 2023 році із великою ймовірністю продовжать залишатися в попиті менеджери з продажу, продавці та бухгалтери. Також роботодавці шукатимуть водіїв.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми