Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо середні зарплати вчителів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Середня зарплата у вчителів та директорів значно відрізняється по регіонах.

  7477_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Міністерство освіти і науки, а також місцеві департаменти освіти надали інформацію про суми по областях на запит Нової української школи.
  У МОН надали таблицю, в якій показаний розрахунок середніх зарплат директорів та вчителів з різним стажем та категоріями.
  Наприклад, директор має отримувати близько 16 тис. грн, вчителі — від 10,5 до 13,8 тис. грн.
  Департамент освіти Запорізької ОДА повідомив, що зарплати директора коливаються від 11,9 до 22,9 тис. грн, а вчителів — від 6,7 до 21 тис. грн.
  У Миколаївській ОДА надали інформацію щодо річної заробітної плати разом з податками. Тож директор у школі на Миколаївщині отримує близько 22,3 тис. грн на місяць, а вчителі — від 6,2 тис. грн до 19,8 тис. грн.
  В Одеській області схожа ситуація. Директори отримують 22,3 тис. грн, а заробітна плата вчителів узагальнена до суми 17 тис. грн на місяць.
  У Кіровоградській, Київській та Львівській областях директори шкіл отримують близько 13 тис. грн, а вчителі — від 7,6 тис. до 13,8 тис. грн.
  Ситуація на Полтавщині близька до оплат у Миколаївській області — зарплати становлять від 6,7 тис. грн до 12,5 тис. грн.
  Керівники та викладачі у Харкові мають одні з найвищих зарплат. Оплата становить від 10,3 тис. грн до 18,4 тис. грн.

  У Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях директори шкіл отримують близько 16 тис.грн, а вчителі — від 7,4 тис. грн до 15 тис. грн.
  На Луганщині, за даними 2022 року, викладачі шкіл отримували від 10 тис. грн до 15,5 тис. грн, а очільники — понад 16 тис. грн.
  У Чернівецькій області керівники шкіл отримують від 11,4 тис. грн до 14,3 тис. грн, а вчителі — від 10,3 тис. грн до 17 тис.грн.
  Департаменти освіти і науки Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернігівської ОВА зазначили, що не є розпорядниками запитуваної інформації.
  Запит проігнорували у департаментах освіти і науки:
  Вінницької;
  Донецької;
  Закарпатської;
  Сумської;
  Тернопільської ОВА.
  Нагадаємо, що у 2023 році у держбюджеті на освіту виділили на 20% коштів менше, ніж минулого року. Скоротили практично усі програми розвитку, тобто ремонти, будівництво та закупівлю обладнання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми