Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплати українців у Німеччині

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  За майже рік Німеччина прийняла понад мільйон українських біженців. Переважна більшість, за даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, — жінки (80%), майже половина з яких (48%) мають малолітніх дітей.

  8528_105422.jpg (79.44 Kb)

  Майже кожен п’ятий вже знайшов собі роботу в Німеччині, і з кожним місяцем їх дедалі більше. Ця частка значно вища, ніж серед біженців з інших країн.
  Знання мови
  При цьому, за даними соцопитувань, добре німецьку мову знають лише 4% опитаних, 80% — погано чи зовсім ніяк. Але половина всіх біженців справно відвідує мовні курси.
  Приблизно 60% із них живуть на державну допомогу, і соціальне відомство оплачує їхнє житло.
  34% українських біженців, згідно з дослідженням, хочуть залишатися в Німеччині до закінчення бойових дій на батьківщині, 26% планують залишитися тут назавжди, 11% — ще на кілька років, 2% — максимум на рік. Інші ще не вирішили, чи залишаться вони в Німеччині і на який термін.
  Рівень освіти у біженців у Німеччині — значно вищий за середній. Вищу мають 72% опитаних при 50% у середньому по Україні та 33% — у Німеччині.
  Незважаючи на дефіцит кадрів у Німеччині, багато наших біженців зіткнулися з тим, що не можуть знайти роботу.
  «Робота є в основному для фахівців, які як мінімум знають німецьку. Що стосується робітничих професій, на які особливо високий попит, то тут потрібні здебільшого чоловіки — водії, будівельники та інші. Українські біженці — це переважно жінки. Але багато хто зможе знайти роботу за спеціальністю пізніше, коли вивчать німецьку та освоїться на місцевому ринку праці», — пояснює виданню «Страна» голова Всеукраїнської асоціації агентств з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.
  Ким працюють
  А поки що багато українців влаштовуються прислугою, на прибирання, посудомийниками, на заводи та ферми із зарплатою близько 1,5-2 тис. євро.
  Постійно набирає працівників на склади та кур’єрів-водіїв (це можуть бути і жінки з водійськими правами). Зарплата — 2-2,2 тисячі євро.
  Хто потрібен
  За словами українки Оксани Моргун, яка живе в Берліні й працює в місцевій кадровій агенції, в Німеччині дуже потрібні доглядальниці, плиточники, сантехніки, електрики та пакувальники. Також у країни є робота для водіїв, медичних сестер та будівельників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми