Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Бронювання працівників від армії буде по-новому

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Кабінет Міністрів затвердив новий порядок бронювання військовозобов’язаних, а також порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливим для функціонування економіки.

  7987_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)


  Про це повідомляє Європейська бізнес асоціація.
  Що зміниться
  Відповідно до нової процедури, бізнес зможе забронювати до 50% військовозобов’язаних працівників, які є критично важливими, аби підприємство продовжувало працювати.
  Бронювати працівників зможуть підприємства, які визнають критично важливим для функціонування економіки. Для цього вони мають відповідати щонайменше трьом критеріям із переліку, серед якого є такі:
  загальною сумою сплачених податків та інших зборів (перевищує 1,5 млн євро);
  сумою надходжень в іноземній валюті (еквівалент 32 млн євро);
  стратегічним значенням для економіки та безпеки країни;
  важливим значенням задоволення потреб територіальної громади, відсутністю заборгованості зі сплати ЄСВ, розміром зарплати — щонайменше середньої зарплати по регіону;
  резидентством «Дія Сіті».
  Що з бронюваннями, які вже були надані
  Бронювання, які вже були надані працівника за старою процедурою будуть залишатися чинними протягом строку, на який вони були надані.
  Водночас рішенням уряду встановлено, що відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, які були надані військовозобовʼязаним рішеннями Мінекономіки, є чинними протягом того строку, на який вони були надані.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми