Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому забрали додаткові винагороди військовим в тилу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Резніков, зарплата військовим

  Міністр оборони Олексій Резніков назвав скасування додаткових винагород військовим в тилу питанням справедливості та бюджетної спроможності.

  7026_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це Резніков розповів у інтерв’ю одному з українських ЗМІ.

  «Це питання справедливості й одночасно бюджетної спроможності. Коли було введено інститут „100 тис., 30 тис.“, мова йшла про тих, хто виконує бойове завдання: 100 тис. на самому „передку“ і 30 тис. — хто поруч або на блокпостах, або на бойовому чергуванні і так далі. Коли почалася навала, то майже вся країна була полем бою, і тоді було справедливим платити всім або 100, або хоча б 30», — розповів Резніков.

  Він зауважив, що згодом почали надходити скарги бійців на передовій про несправедливість системи винагород.

  «Але далі почалось наступне. Бійці, які реально на «передку», у найбільш напружених місцях, кажуть: «Ми там отримуємо, а ті, хто нічого не роблять, „курять бамбук“, отримують ті самі гроші — це несправедливо», — зазначив Резніков.

  Він також додав, що разом з цим збільшено рівень базового грошового забезпечення військових.

  «Раніше звичайний стрілець отримував у нас 13 тис. грн. Моїм наказом ми зробили так: стрілець буде отримувати грошове забезпечення у розмірі 20 тис. грн. А якщо він на бойовому виконанні біля „передка“, на блокпосту чергує, на іншому бойовому виконанні, на кордоні — плюс ще 30 тис. Так у нього буде 50. Якщо він на „нулі“, на рівні батальйону — то тоді він буде 120 тис. отримувати», — пояснив Резніков.

  Він наголосив, що вважає рішення про скасування доплат у тилу обґрунтованим.

  «Але, вибачте, ті, хто знаходяться в тилу і несуть службу, не ризикуючи нічим — стрілець буде отримувати 20 тис. грн. 30 тис. або 100 тим паче йому несправедливо платити.Не забуваймо про бюджет — війна тягнеться, пішов другий рік, у нас сьогодні багато бізнесу не працює, податки не платяться, а треба купляти зброю, кількість Збройних сил величезна, треба їх забезпечувати, вдягати, харчувати і так далі. Тому це абсолютно чесно і справедливо, не тільки в Збройних силах, а в усьому спектру безпеки й оборони», — підсумував Резніков.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми