Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Анонсовано підвищення зарплати вчителям

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, освіта

  Заробітні плати педагогам влада має намір підняти після завершення війни.

  6531_783.jpg (35.2 Kb)


  Про це розповів голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».
  «Підняття зарплат педагогам було заплановано в перший рік COVID-19. Але в той момент зрозуміли, що потрібно втримати в країні медичних працівників, щоб вони не поїхали за кордон, бо їм одразу пропонували у Східній Європі дуже привабливі заробітні плати. Тому була необхідність медикам терміново підняти зарплати і домовитися, що наступного року щонайменше до такого самого рівня піднімаємо зарплати педагогам. Та, на жаль, сталася повномасштабна війна, яка знищила всі плани. Але це буде перше, що буде зроблено після війни — підвищення зарплати педагогам», — сказав Бабак.

  На запитання, чи не боїться влада, що ті педагоги, які виїхали за кордон у зв’язку з війною, не повернуться в Україну, зокрема через маленькі зарплати, голова комітету відповів, що раніше здійснити підвищення неможливо, оскільки всі доходи бюджету йдуть на Збройні сили, а соціальні виплати фінансують міжнародні партнери.
  «І говорити їм, що ми тут під час війни вирішили підняти зарплати педагогам — профінансуйте це. Нам наші партнери скажуть: „За всієї поваги, ми намагаємося вам допомагати, суми вимірюються десятками мільярдів доларів, а ви хочете нам ще докинути мільярд?“ Ну або ж брати борг. Це найпростіший популістський вихід: підняти зараз зарплати, взяти в борг гроші, щоб наші діти потім їх віддавали. Ми не можемо собі цього дозволити і не хочемо цього робити», — підсумував Бабак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми