Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Відтепер українські лікарі за кордоном зможуть працювати за фахом

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: медики, працевлаштування за кордоном

  Уряд ухвалив механізм підтвердження кваліфікації медиків, які працевлаштовуються за кордоном. Відтепер українські медики, що тимчасово перебувають за межами України, зможуть підтвердити свій професійний статус.

  2919_67744.jpg (.95 Kb)


  Про повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

  Це рішення допоможе вирішити два актуальні питання:

  по-перше, українські лікарі в країні, де знайшли прихисток, зможуть заробляти, працюючи за фахом;

  по-друге, це спростить доступ до медичного обслуговування українським шукачам притулку за кордоном. Вони зможуть звертатися до лікарів-співгромадян, адже така комунікація буде для них більш комфортною.

  Питання працевлаштування українських медиків за кордоном неодноразово підіймалося на нарадах під головуванням віце-прем’єр-міністра Ірини Верещук.

  «Річ у тім, що наші громадяни, які опинились в європейських країнах у зв’язку з російською агресією, обмежені в можливостях отримати вчасну допомогу від місцевої медицини. Працевлаштування українських фахівців у медзаклади країни, що їх приймає, — оптимальний вихід допомогти нашим співвітчизникам», — заявила Верещук.

  Відтепер український медичний працівник може звернутися із заявою про верифікацію до відповідного органу управління закладу охорони здоров’я України.

  Після успішної верифікації йому видається довідка про освіту, кваліфікацію і професійний досвід українською й англійською мовами.
  Уже декілька країн-партнерок України висловили готовність запровадити спрощену процедуру працевлаштування для українських медичних працівників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми