Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому в Україні найлегше знайти роботу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, вакансії

  В Україні через повномасштабну війну значно погіршилася ситуація на ринку праці. Незважаючи на це, у профільних ресурсах можна знайти десятки тисяч відкритих вакансій. Найлегше знайти роботу продавцю, водієві, адміністратору та кухарі.

  1431_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Про це йдеться у даних великого кадрового порталу. Серед найпопулярніших вакансій найвищу зарплату можуть отримувати керівники на підприємствах (25000 грн) та водії (21300 грн).

  продавець-консультант 12500 грн
  Менеджер з продажу 20000 грн
  Водій 21300 грн
  Адміністратор 13500 грн
  Кухар 14000 грн
  Бухгалтер 16000 грн
  Директор 25000 грн
  Касир 12000 грн
  Менеджер по роботі з клієнтами 17500 грн
  Офіс-менеджер 14500 грн
  Зазначимо, серед пропозицій про роботу для претендентів без вищої освіти найвищу зарплату (понад 50000 грн) пропонують військовим, а також водіям-міжнародникам. При цьому для того, щоб працювати на міжнародних рейсах, чоловікам потрібно мати відповідний дозвіл на перетин кордону.

  Традиційно найбільше платять програмістам. Вони залежно від спеціалізації можуть отримувати від 30 000 до 150 000 грн. Їхні зарплати залежать від міжнародного ринку, при цьому найчастіше вони виконують роботу для міжнародних компаній. Українським бізнесменам також доводиться платити своїм програмістам зарплати, які можуть конкурувати з міжнародним ринком.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми