Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У яких випадках треба відмовитися від пропонованої роботи: поради

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, зарплата

  Ви пройшли всі етапи співбесід, тестових завдань та перевірок, і ось нарешті омріяна пропозиція про роботу у ваших руках. Проте замість шалених радощів вас починають мучити сумніви, закрадаються негативні думки та виринають «скелети» із шафи роботодавця.

  6920_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Експерти порталу budni.rabota.ua розповіли про тривожні дзвіночки, які вкажуть на нечесного роботодавця.

  «Розмита» зарплата

  Першим тривожним дзвіночком може стати те, що компанія не вказує розмір заробітної плати в оголошенні про роботу, і ба більше — не обговорює конкретних сум з кандидатом на співбесіді.

  Також має насторожити, коли вам розповідають про дуже великий діапазон зарплати. Наприклад, роботодавець говорить, що ви отримуватимете від 10 до 50 тис. грн, і начебто всі отримують ближче до верхньої позначки, адже гарно виконують свою роботу і заробляють премії. Проте з великою ймовірністю у такій компанії немає коштів на співробітника, і тут зроблять все, щоб ви заробляли лише оговорений мінімум.

  Ще одна сторона зарплатного обману — занадто високі суми за мінімальну роботу. Типовим маркером таких вакансій є їх тривала актуальність, позначки гарячих вакансій та публікація на неперевірених ресурсах. На такій роботі ви навряд чи досягнете тих омріяних сум, або ж вас проситимуть виконувати роботу, яка не виходить в обовʼязки і взагалі може бути незаконною.

  Незрозумілі умови праці

  Ще у вакансії роботодавець виділяє необмежену кількість знаків для опису обовʼязків та вимог до кандидата і лише коротко наводить умови роботи та її переваги.

  Далі на співбесіді стає ще гірше: коли кандидат намагається дізнатися, що його чекає на посаді, роботодавець відповідає коротко або незрозуміло і продовжує засипати питаннями про відповідність вимогам, акцентує на тому, що кандидат повинен знати чи вміти, додає про наявність штрафів у компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми