Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як скоротилися доходи українців за рік війни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, зарплата

  Через рік повномасштабної війни з росією про скорочення своїх доходів заявила переважна більшість громадян України — 78%.

  5963_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це йдеться у дослідженні Gradus Research.

  При цьому дедалі більше українців повертаються до активного виконання своїх робочих обов’язків. Таким чином зменшується частка тих, хто має роботу, але не працює.

  Громадяни також демонструють стабільно високе залучення до допомоги державі, армії та один одному. Так, 64% опитаних регулярно донатять на військові та гуманітарні цілі. Середня сума таких пожертв становить 950 грн.

  За даними дослідження, через рік війни переважна більшість опитаних планують свої покупки заздалегідь (90%), і лише 4% респондентів частіше здійснюють імпульсні покупки. Майже половина українських споживачів (44%) обирають бренди з огляду на їхню політичну позицію по відношенню до росії.

  Крім того, українці стали частіше обирати локальні бренди: 69% опитаних заявили, що свідомо обирають продукцію українських брендів, а 56% тих, хто почав купувати нові бренди під час війни, роблять це для підтримки українських виробників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми