Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці отримають надбавку до пенсій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  Українським пенсіонерам щомісяця видаватимуть компенсаційну виплату в близько 300-570 грн. Проте не всім – лише тим, чиї виплати не перевищують 10 340 грн.

  8435_98798.jpg (69.04 Kb)


  Ще одна умова – досягнення певного віку, розповіла перший заступниця міністра соціальної політики України Дарина Марчак. Так, доплати передбачаються людям старше 70 років.

  "Щомісячні компенсаційні виплати – це не нова ініціатива. Вона була запроваджена ще з 2020 року. ... Така виплата провадиться, якщо розмір пенсії, яку отримує людина, не досягає 10 340 грн", – пояснила вона.

  Які передбачені виплати

  За словами Марчак, пенсіонери віком 70-75 років можуть розраховувати на виплату до 300 грн. А крім того:

  75-80 років – до 456 грн;
  старше 80 років – до 570 грн.
  Пенсії збільшили

  Водночас, нагадала Марчак, 1 березня в Україні було проіндексовано пенсії тих громадян, які отримують найменші виплати. Раніше вони не підлягали індексації – адже:

  їхні розміри прив'язані до прожиткового мінімуму;
  вони переглядалися саме під час зростання прожиткового мінімуму.
  "На жаль, тенденція така, що у попередні роки прожитковий мінімум зростав набагато повільніше, ніж були темпи індексації. Цього року, аби виправити ситуацію, що найменші пенсії зростали найповільніше, ці виплати були включені до індексації. ... Це зачепило більше 4 млн осіб", – розповіла Марчак.

  Загалом же з 1 березня практично всім українським пенсіонерам збільшили виплати. Мінімальна надбавка склала 100 грн, максимальна – 1500 грн. У середньому підвищення становило близько 400-500 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми