Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Юрист пояснив, чи можна біженцю працювати на українську компанію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС, робота

  Мільйони українців вимушено виїхали в Європу через війну. В багатьох країнах грошову допомогу біженцям виплачують як підтримку на період безробіття.

  4091_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Керуючий партнер юридичної компанії «Максим Боярчуков та Партнери» Максим Боярчуков у коментарі порталу РБК-Україна пояснив, чи можна жити в ЄС і працювати віддалено на українську компанію.
  Чи можна втратити допомогу в ЄС, отримуючи зарплату з України
  На сьогодні підхід до регулювання трудових правовідносин в Україні є доволі широким та прогресивним — законодавством передбачено можливість оформлювати працівників на дистанційну роботу, зазначає експерт.
  «Якщо професійна діяльність людини дозволяє проживати за межами України та працювати на українську компанію, у цьому питанні законодавчих заборон немає, і вона буде отримувати заробітну плату на карту українського банку», — зауважує він.

  Між тим, чимало біженців побоюються, що їх можуть позбавити грошової допомоги в країні перебування, якщо у них будуть доходи з України.
  «На сьогоднішній день нам не відомо випадків, зокрема, в Польщі та Німеччині, коли людина отримує дохід у вигляді заробітної плати на картку українського банку та їй було відмовлено у виплатах як допомозі біженцям чи їх скасували. Більше того, відомі випадки, коли люди, офіційно працевлаштовані за кордоном і у статусі біженця продовжують отримувати допомогу від країн ЄС», — розповідає Максим Боярчуков.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми