Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка з країн ЄС змагається з Польщею за українських трудяг

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: біженці, Польща, Румунія

    Українські біженці дедалі частіше віддають перевагу Румунії. Ця країна ЄС намагається конкурувати з Польщею, хоча все ще не може пропонувати такі самі заробітні плати.

    5209_864.jpg (38.55 Kb)

    Як повідомляють аналітики платформи EWL, у середньому українці можуть заробляти у Польщі 24,4-27,2 тис. грн. Йдеться про роботу на автоконцернах, підприємствах харчової промисловості.

    Вакансії, які потребують певних навичок (кондитери, швачки, кухарі), пропонують для жінок віком до 55 років. У середньому там можна заробляти 32,5–36,5 тис. грн. Як відзначає співробітник EWL Марцин Колодзейчук, швачка готова взяти навіть тих українок, які раніше працювали тільки вдома.

    Механіки та електрики можуть влаштуватися на роботу з українськими документами, що підтверджують кваліфікацію. При цьому вони загалом можуть заробляти близько 40,6 тис. грн. У Румунії є великі потреби у кадрах, за рахунок українців вони хочуть поповнити дефіцит кадрів.

    За даними міністерства праці Румунії, із 3,5 млн українців, які приїхали до країни після початку повномасштабної війни, затрималося в країні лише близько 100 тис. осіб. Інші або поїхали до інших країн ЄС, або повернулися до України.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми