Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні назвали найбільш затребувані робітничі професії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, професії

  В Україні найбільш затребувані вакансії – для фахівців робітничих професій. Серед них швачка, слюсар, водій, токар. При цьому в Державному центрі зайнятості можна безкоштовно пройти навчання на оператора дрона, зварювальника та інші популярні спеціальності.

  6752_1464708.jpg (68.72 Kb)


  Про це "Гловкому" розповіла директорка Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк. Так, 22% усіх зареєстрованих в організації вакансій – для робітників, які мають інструменти. Це, наприклад, фахівці, які обслуговують обладнання, швачки, токарі, електрозварювальники.

  На другому місці за популярністю (17%) – водії та машиністи (у тому числі водій навантажувача, трактора тощо). На третьому місці (15%) – спеціалісти з вищою освітою. Йдеться про вчителів, фармацевтів, інженерів, лікарів загальної практики, сімейних лікарів.

  Кухарі, перукарі, соцпрацівники – 13% від кількості вакансій. При цьому на одне робоче місце робітника – три безробітні. Конкуренція на вакансії для продавців – шестеро осіб на місце.

  Тим українцям, професії яких більше не мають попиту, пропонують провести безкоштовне навчання від центру зайнятості. Вибирати можна із 95 робітничих професій. Серед них, наприклад, оператор дрона, водій, кухар, швачка тощо.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми