Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсії хочуть підвищити до 4200 гривень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Верховна Рада ввела окрему пенсію дисидентам розміром 4,2 тис. гривень.

  2119_98798.jpg (69.04 Kb)


  За законопроєкт №8032 в цілому проголосували 313 депутатів за мінімально необхідних 226.

  Документом вводиться нова категорія пенсій для осіб, яких відповідно визнано борцями за незалежність України у XX столітті, та жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917- 1991 років.
  Розмір такої пенсії ставитиме 4 200 гривень.
  У пояснювальній записці вказано, що за орієнтовними оцінками кількість людей, які підпадають під визначені законопроєктом критерії, обчислюється десятками, максимум — кількома сотням.
  Як повідомляли Українські Новини, парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу закон про накопичувальну пенсію.
  В Україні з 1 червня збільшать пенсії частині отримувачів. Йдеться про працюючих пенсіонерів, які отримали два роки додаткового стажу. Деякі з них можуть отримати доплату в 1000 грн.
  Це пенсіонери, які мають 5842 грн пенсії, а при виході на заслужений відпочинок напрацювали 35 років стажу. Таке роз’яснення надали в Пенсійному фонді (ПФУ)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми