Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Дехто з українців має право на одноразову виплату шести пенсій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні ті пенсіонери, які ухвалили рішення надовго виїхати з території країни, мають право на одноразову виплату у розмірі шести пенсій. Для цього потрібно написати заяву та звернутися до відділення Пенсійного фонду.

  2119_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це йдеться у роз'ясненні ПФУ на офіційній сторінці у Facebook. "Може бути виплачена за шість місяців наперед перед від'їздом", - зазначають у відомстві. При цьому надалі пенсія виплачуватись не буде. Тобто навіть якщо пенсіонер перебуватиме за кордоном протягом багатьох років або зовсім не повернеться додому, він може отримати всього шість пенсій.

  Зазначимо також можлива і виплата української пенсії за кордоном. Однак лише у тому випадку, якщо з державою, в якій перебуває пенсіонер, підписано відповідну угоду.

  Із 1 червня в Україні підвищили пенсії тим, хто продовжив працювати на заслуженому відпочинку. Підвищення відбулося заднім числом і мало статися ще у квітні. Проте на той момент не було відповідної статистики. Пенсії збільшили через зростання стажу у тих, хто продовжує працювати на заслуженому відпочинку.

  З 1 липня в Україні збільшать пенсії чиновників, науковців, журналістів. Тих, хто вийшов на пенсію за спеціальним законом. Підвищення становитиме 19,7%. Це половина рівня торішньої інфляції плюс половина від середнього за три роки зростання зарплат.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми