Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Незадоволені роботою та зарплатою: опитування українців

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, зарплата, опитування

    Заробляють менше 10 тис. грн 53% українців.

    9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це свідчать дані аналітичного звіту Gradus Research, пише Work.ua.

    Задоволеність роботою

    Згідно з даними дослідження, 34% українців задоволені своїм поточним місцем роботи й самореалізації, на противагу 33% — незадоволені.

    Серед тих, хто надзвичайно або просто задоволений роботою, найбільше громадян віком від 26−40 років (39%), із заходу України та Києва — 41% та 43% відповідно.

    Категорично незадоволені поточним місцем роботи молодь віком від 16 до 25 років (40%) на Сході та Півдні країни — 39% та 40% відповідно.

    Ключовий фактор, який спонукає українців залишатися на поточному місці роботи, — це дружня атмосфера в колективі. Так відповіло 36% респондентів. На другому місці комфортні та безпечні умови праці (26%). Далі йдуть такі фактори як-от налагоджені відносини з керівником (22%), можливість працювати віддалено (20%), транспорт до роботи / з роботи (12%), кар'єрне зростання (10%).

    Фактори, які найменше спонукають залишитися на поточному місці роботи:

    7% — підтримка під час війни;
    7% — матеріальна допомога у важких ситуаціях;
    5% — турбота про здоров’я;
    5% — можливість навчання коштом роботодавця;
    5% — харчування коштом роботодавця;
    1% — корпоративи.

    Як бачимо з відповідей, для більшості респондентів головними факторами, щоб залишатися на роботі, є політика та культура компанії, щоб в колективі зберігалася і підтримувалася дружня атмосфера, було порозуміння між керівництвом і підлеглими. Комфортні та безпечні умови праці також дуже важливі, особливо впродовж повномасштабної війни, наявність цього ключового фактора з боку роботодавця зберігає людей в колективі. А от найменше працівники «тримаються» за підтримку з боку роботодавця під час війни, матеріальну допомогу, турботу про здоров’я, можливість навчатися тощо.

    Серед факторів, відсутність яких змусить розглянути можливість змінити роботу (крім оплати праці), 33% респондентів вибрали дружню атмосферу в колективі, 23% — комфортні та безпечні умови праці й 21% — можливість кар'єрного росту.

    20% респондентів — брак матеріальної допомоги у важких ситуаціях та підтримки під час війни змусила б задуматися над зміною роботи. Ще 19% звертають увагу на можливість працювати віддалено.

    Також відсутність наступних факторів могла б повпливати на рішення звільнитися:

    18% — налагоджені відносини з керівником;
    13% — транспорт до роботи / з роботи;
    8% — турбота про здоров’я;
    7% — можливість навчання коштом роботодавця;
    5% — харчування коштом роботодавця;
    1% — корпоративи.

    Цікаво, що 77% респондентів зазначили, що роботодавець не надавав додаткової підтримки під час повномасштабного вторгнення, а 23%, що надавав підтримку.

    Респонденти також зазначили, яку додаткову підтримку надавали роботодавці під час повномасштабного вторгнення:
    57% — авансова виплата заробітної плати;
    20% — допомога з релокацією та компенсація витрат;
    18% — забезпечення житлом;
    17% — організація офісу в більш безпечному регіоні чи за кордоном;
    6% — програми психологічної підтримки.

    Рівень доходу

    85% українців зазначили, що вважають свій дохід недостатнім для якісного життя, й тільки 2%, що їхній дохід більше достатнього. Категорично незадоволені своїм доходом респонденти віком від 41 до 60 років (90%), потім українці віком від 26 до 40 років (84%) й від 16 до 25 (72%).

    Щодо регіонів, де найбільша кількість респондентів незадоволена рівнем доходу, а це 88%, — Південь та Схід. Загалом відсоток незадоволеності рівнем доходу не нижче за 81% у всіх регіонах.

    В опитуванні респондентів також попросили вказати суму чистого доходу на місяць. Виявилося, що менш як 10 тис. грн отримують 53% українців, від 10 001 до 20 тис. грн на місяць — 23%. Понад 20 тис. грн отримують 11% громадян й 13% мали труднощі з відповіддю.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми