Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Незадоволені роботою та зарплатою: опитування українців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, зарплата, опитування

  Заробляють менше 10 тис. грн 53% українців.

  9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це свідчать дані аналітичного звіту Gradus Research, пише Work.ua.

  Задоволеність роботою

  Згідно з даними дослідження, 34% українців задоволені своїм поточним місцем роботи й самореалізації, на противагу 33% — незадоволені.

  Серед тих, хто надзвичайно або просто задоволений роботою, найбільше громадян віком від 26−40 років (39%), із заходу України та Києва — 41% та 43% відповідно.

  Категорично незадоволені поточним місцем роботи молодь віком від 16 до 25 років (40%) на Сході та Півдні країни — 39% та 40% відповідно.

  Ключовий фактор, який спонукає українців залишатися на поточному місці роботи, — це дружня атмосфера в колективі. Так відповіло 36% респондентів. На другому місці комфортні та безпечні умови праці (26%). Далі йдуть такі фактори як-от налагоджені відносини з керівником (22%), можливість працювати віддалено (20%), транспорт до роботи / з роботи (12%), кар'єрне зростання (10%).

  Фактори, які найменше спонукають залишитися на поточному місці роботи:

  7% — підтримка під час війни;
  7% — матеріальна допомога у важких ситуаціях;
  5% — турбота про здоров’я;
  5% — можливість навчання коштом роботодавця;
  5% — харчування коштом роботодавця;
  1% — корпоративи.

  Як бачимо з відповідей, для більшості респондентів головними факторами, щоб залишатися на роботі, є політика та культура компанії, щоб в колективі зберігалася і підтримувалася дружня атмосфера, було порозуміння між керівництвом і підлеглими. Комфортні та безпечні умови праці також дуже важливі, особливо впродовж повномасштабної війни, наявність цього ключового фактора з боку роботодавця зберігає людей в колективі. А от найменше працівники «тримаються» за підтримку з боку роботодавця під час війни, матеріальну допомогу, турботу про здоров’я, можливість навчатися тощо.

  Серед факторів, відсутність яких змусить розглянути можливість змінити роботу (крім оплати праці), 33% респондентів вибрали дружню атмосферу в колективі, 23% — комфортні та безпечні умови праці й 21% — можливість кар'єрного росту.

  20% респондентів — брак матеріальної допомоги у важких ситуаціях та підтримки під час війни змусила б задуматися над зміною роботи. Ще 19% звертають увагу на можливість працювати віддалено.

  Також відсутність наступних факторів могла б повпливати на рішення звільнитися:

  18% — налагоджені відносини з керівником;
  13% — транспорт до роботи / з роботи;
  8% — турбота про здоров’я;
  7% — можливість навчання коштом роботодавця;
  5% — харчування коштом роботодавця;
  1% — корпоративи.

  Цікаво, що 77% респондентів зазначили, що роботодавець не надавав додаткової підтримки під час повномасштабного вторгнення, а 23%, що надавав підтримку.

  Респонденти також зазначили, яку додаткову підтримку надавали роботодавці під час повномасштабного вторгнення:
  57% — авансова виплата заробітної плати;
  20% — допомога з релокацією та компенсація витрат;
  18% — забезпечення житлом;
  17% — організація офісу в більш безпечному регіоні чи за кордоном;
  6% — програми психологічної підтримки.

  Рівень доходу

  85% українців зазначили, що вважають свій дохід недостатнім для якісного життя, й тільки 2%, що їхній дохід більше достатнього. Категорично незадоволені своїм доходом респонденти віком від 41 до 60 років (90%), потім українці віком від 26 до 40 років (84%) й від 16 до 25 (72%).

  Щодо регіонів, де найбільша кількість респондентів незадоволена рівнем доходу, а це 88%, — Південь та Схід. Загалом відсоток незадоволеності рівнем доходу не нижче за 81% у всіх регіонах.

  В опитуванні респондентів також попросили вказати суму чистого доходу на місяць. Виявилося, що менш як 10 тис. грн отримують 53% українців, від 10 001 до 20 тис. грн на місяць — 23%. Понад 20 тис. грн отримують 11% громадян й 13% мали труднощі з відповіддю.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми