Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Роботодавці планують підвищити зарплати своїм працівникам

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, зарплата, опитування

  В Україні 70% шукачів роботи незадоволені зарплатами тою чи іншою мірою. Наразі на рішення змінити роботу впливає саме задоволеність заробітною платою.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це свідчать результати опитування відомого кадрового порталу. Понад половина з опитаних 1 500 респондентів вибрали цей варіант відповіді.

  При цьому проблеми з подальшим пошуком роботи під час війни зараз лякають тільки 9% респондентів. 28% опитаних українців зізналися, що теперішня оплата праці категорично не влаштовує їх і "гірше не буває".

  І це попри те, що більшість компаній (49%) уже повернули всі виплати матеріальної мотивації на той рівень, що був до повномасштабного вторгнення країни-терористки Росії. Ще 20% з 560 роботодавців-учасників опитування поділилися, що збільшили бонуси працівника.

  Роботодавці планують підвищити зарплати своїм працівникам

  Підвищення зарплат усім наявним працівникам – у планах 63% роботодавців. Це планується зробити цього року чи коригуватиме терміни відповідно до інфляції. 79% респондентів поділилися цим наміром. Приблизно у 63% компаній підвищення зарплат стосуватиметься усіх працівників, решта збільшить оплату праці тільки ключовим співробітникам.

  При цьому 19% опитаних вказали, що підвищення в планах немає, а 2% – що зарплати в їхніх компаніях скоротять.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми