Робота. Зарплата. Пенсії, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні новий законопроєкт щодо призначення пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: новий закон, пенсії, стаж

  В Україні новий законопроєкт пропонує враховувати українцям набутий за кордоном стаж для призначення пенсії. Також пропонується заборонити на державному рівні зараховувати до вислуги років періодів військової служби від 19 лютого 2014 року в силових структурах, на посадах держслужби, в органах місцевого самоврядування, інших державних органах країни-терористки Росії, а також в окупаційній адміністрації РФ.

  08_98798.jpg (69.04 Kb)

  Так, комітет ВР із питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував Верховній Раді включити до порядку денного й ухвалити за основу відповідний законопроєкт № 9453 "Про внесення змін до деяких законів України щодо пропорційного обчислення страхового стажу особам, які працювали за межами України".

  Законопроєкт пропонує враховувати під час призначення пенсії стаж, набутий за кордоном, зокрема в країнах-учасницях СНД, із якими було розірвано відповідні пенсійні угоди.

  "Ми пропонуємо враховувати для розміру пенсій, призначених в Україні, саме сплачений ЄСВ в Україні. Але для права на призначення пенсії пропонуємо враховувати стаж роботи за кордоном. Це стосуватиметься близько 1 млн майбутніх пенсіонерів. Крім того, норми законопроєкту стосуються всіх наших громадян, які під час вимушеної іміграції знайшли роботу. Ми сподіваємося, що вони повернуться в Україну. І на момент призначення пенсії період їхньої роботи за кордоном буде зараховано до загального стажу", – зазначила перша заступниця міністра соціальної політики України Дарина Марчак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми