Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки заробляють міністри Кабміну

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Кабмін, міністри, зарплата

  Прем'єр-міністр Денис Шмигаль за липень отримав "чистими на руки" зарплату 66,32 тис. грн. Стільки ж склали доходи віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та міністерки реінтеграції Ірини Верещук. Але це не найвищі зарплати у Кабміні.

  5337_5ce51695a034a.jpeg (32.11 Kb)


  З посадових окладів цих трьох топчиновників було вираховано по 16 тис. грн., без урахування цієї суми їхні оклади становлять по 82,3 тис. грн, свідчать дані, які розкрив Кабінет Міністрів.

  Проте найбільше у липні заробив держсекретар Кабміну Олександр Ярема. Фактично він отримав 84,57 тис. грн, маючи посадовий оклад 40,1 тис. грн. Справа в тому, що Ярема отримує низку надбавок:

  за ранг (800 грн);
  за вислугу років (15,64 тис. грн);
  за виконання особливо важливої роботи (40,5 тис. грн);
  за роботу із таємними документами (8,02 тис. грн).
  Посадовий оклад міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова становить 66,69 тис. грн. Додаткові ще 15,69 тис. грн. йому нарахували за відрядження, тому сумарна зарплата після вирахування податків становила, як у Шмигаля, 66,32 тис. грн.

  Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров отримав "на руки" 66,34 тис. грн. Його оклад становить 70,79 тис. грн, але до нього додали ще 11,73 тис. грн. грн за відрядження. Сума утриманих податків становила 16,09 тис. грн.

  Міністерка економіки Юлія Свириденко після вирахування податків отримала 66,32 тис. грн. До її посадового окладу в 62,8 тис. грн додалися 19,62 тис. грн за відрядження.

  Міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов заробив 65,24 тис. грн. Його посадовий оклад становить 78,46 тис. грн, до нього додалися 2579 грн. відпускних. Із загальної суми було сплачено 15,8 тис. грн податків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми