Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У пенсійній системі країни відбудеться комплексна реформа - Шмигаль

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Шмигаль

  В Україні навесні 2024 року все ж таки відбудеться масова індексація пенсій . Відповідно до закону, під час війни її могли і не проводити, але до проекту бюджету-2024 заклали відповідні витрати.

  4453_2879799.jpg (64.59 Kb)


  Крім того, у пенсійній системі країни відбудеться комплексна реформа . Про такі плани повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль .

  " Будуть проіндексовані всі пенсії . Крім того, ми впровадимо коефіцієнти та бали , які дозволять людям з однаковими умовами виходу на пенсію, незалежно від його часу, отримувати однакову пенсію та однакову індексацію. Це дозволить у 2024 році підвищити середню пенсію до 6 тисяч грн" , – анонсував Шмигаль.

  Наразі люди, які вийшли на пенсію пізніше, отримують вищі виплати, ніж ті, хто давно перебуває на заслуженому відпочинку. Це пов'язано з тим, що у формулу розрахунку суми пенсії закладено показники середньої зарплати, яка значно відрізняється у різні періоди.

  Раніше президент Володимир Зеленський уже анонсував весняну індексацію пенсій . Проте аналогічна позиція Кабміну тоді не була озвучена і залишався шанс, що уряд скористається правом не підвищувати пенсії під час воєнного стану.

  Нагадаємо, В Україні є три варіанти виходу на пенсію: у 60, 63 та 65 років. Вік виходу пенсію залежить від стажу. При цьому вимоги до стажу посилюватимуться до 2028 року. Наприклад, для виходу на пенсію в 60 років :

  2023-го потрібно від 30 років стажу;
  2024-го – буде вже від 31 року;
  2025-го – від 32 років;
  2026-го – від 33 років;
  2027-го – від 34 років;
  2028-го – від 35 років.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми