Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українцям відновити виплати пенсії і повернути недоотримані гроші

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплата пенсій

  Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок понад 6 місяців . Щоб цього уникнути, потрібно хоч раз у зазначений період провести транзакцію своєю пенсійною карткою.

  7341_senior-lonely-man-looking-away-while-sitting-with-f4sbn6d-scaled.jpg (31.73 Kb)


  Наприклад, можна поповнити рахунок мобільного, сплатити комуналку чи інші рахунки. Про це йдеться у матеріалі видання "На пенсії" .

  Як поновити виплати на карту?

  Українці можуть легко відновити виплати пенсії, а також повернути недоотримані гроші . Для цього потрібно звернутися до ПФУ (Пенсійного фонду України) та підтвердити свою особу.

  "Якщо пенсіонер з'являється і підтверджує свою особу, то нарахування та виплата пенсії продовжується", - розповіла заступник голови Мінсоцполітики Дар'я Марчак. Після перевірки даних ПФУ ухвалює рішення про поновлення виплат протягом 10 днів (з дня звернення).

  Чому ще можуть припинити виплачувати кошти на картку?

  у разі смерті людини;
  якщо пенсіонер подав неправдиві відомості про стаж та зарплату;
  якщо пенсіонер надовго їде за кордон (у цьому випадку можуть бути винятки. Якщо Україна з країною його нового перебування має договір про виплату пенсій, то він продовжуватиме отримувати пенсію за кордоном).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми