Робота. Зарплата. Пенсії, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Шмигаль прокоментував індексацію пенсій у 2024-му для українців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Шмигаль, пенсійна реформа

  1 березня 2024 року відбудеться індексація пенсій для громадян України, так, як це відбувалося у попередні роки.

  4453_2879799.jpg (64.59 Kb)


  Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, розкривши деталі нової пенсійної реформи та зазначивши, як відбуватиметься індексація пенсій з березня 2024 року.
  «Традиційно 1 березня відбудеться індексація пенсій для громадян України, так, як це відбувалося попередні роки. Ми будемо робити це і цього року, але ми зробимо це більш справедливо. Ми хочемо, щоб солідарна пенсія для українців була зрозумілою, прозорою і складала 30% від середнього заробітку. Запроваджується система балів, коли пенсія стає дуже справедливою», — сказав прем'єр.
  Як працюватиме реформа
  Якщо дві людини відпрацювали на одній посаді однакову кількість років, але одна людина вийшла на пенсію в 2001 році, а друга вийшла на пенсію з минулого року, то в тої людини, яка вийшла на пенсію з минулого року, пенсія буде в районі 5,5−6 тис. грн, а в тієї, яка вийшла на пенсію в 2001 році, пенсія буде 3,6−3,7 тис. грн.

  «Величезна різниця. Ми хочемо диспропорцію прибрати — запроваджуємо бали, і у людей — вчителів, лікарів в першу чергу, у кого були стабільні середні заробітні плати, — у них зарплати прирівняються, і у людей, які раніше виходили на пенсію, пенсії значно підтягнуться до сучасного рівня», — сказав прем'єр.

  За словами Шмигаля, у 2024 році пенсії будуть проіндексовані до однакового рівня — якби всі пенсії отримувалися в цьому або минулому році.

  «Ми називаємо це справедливою індексацією. Пенсія буде індексуватися справедливо, незалежно від часу виходу на пенсію, це буде завжди однаковий рівень для всіх людей, які пройшли однаковий шлях», — наголосив Шмигаль.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми