Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні відчутна різниця між зарплатами у чоловіків і жінок

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: зарплата, чоловіки, жінки

  Різниця між зарплатами у чоловіків і жінок у нашій країні є нижчою за світову.

  3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)


  В Україні розрив в оплаті праці між чоловіками та жінками становить 18,6%. Цей показник у нашій країні є нижчим за світовий, але більшим, ніж в багатьох країнах Європейського союзу.

  Про це повідомив Уповноважений з прав людини Павло Лубінець. За його словами, основними причинами цього явища є систематична дискримінація та недооцінка праці жінок.

  "Вдосконалення трудового законодавства, подолання стереотипів роботодавців, підвищення рівня мотивації жінок - головні засади того, аби тенденція до скорочення ґендерного розриву в оплаті праці в Україні стала стійкою та незворотною", - зазначив він.

  Зарплата українців
  У серпні 2023 року середня зарплата українців зросла і складає 17500 гривень, що на 500 гривень перевищує показник липня. Зростання відбулось у Київській області (до 19275 гривень), Львівській (до 17500 гривень) та Одеській (до 17500 гривень).

  За прогнозом Міністерства економіки, середньомісячна зарплата українців у 2024 році зросте майже на 4 тисячі, до 21852 гривень.

  Тим часом, Кабінет міністрів у проекті держбюджету на 2024 рік заклав двоетапне підвищення мінімальної зарплати. Також уряд планує провести наступного року індексацію пенсій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми