Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як краще описати свої навички у резюме: поради

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: резюме

  Резюме — візитна картка пошукача. Тому його потрібно зробити максимально структурованим, щоб інформацію про вас було легко знайти, та показним, щоб після ознайомлення з ним, рекрутер одразу захотів зателефонувати вам та запросити на співбесіду. Важливо не забути вказати всі навички, якими володієте. Особливо це стосується soft skills, які можуть вам здатися несуттєвими, проте будуть важливими для роботодавця. Тож сьогодні зібрали must have навичок, які вам потрібно вказати у резюме.

  1051_11_main-v16994224.jpg (41.36 Kb)

  Управління часом

  На перший погляд, вам може здатися, що навичка управління часом не така й важлива. Проте із нагромадженням гаджетів, месенджерів чи інших цифрових відволікаторів, вміння працювати ефективно без стороннього наглядача — зустрічається не так часто. До того ж, якщо ви претендуєте на віддалену посаду, ця навичка підкреслить ваші вміння працювати вдома ефективно, відсутність потреби контролювати вас та дотримання вами дедлайнів.

  Навички комунікації

  Хоч «комунікативність» у резюме вже давно всім набридла, але необхідність навичок комунікації применшувати не потрібно. Адже важливо вміти звʼязно висловлювати свої думки на будь-якій роботі: ви повинні ефективно спілкуватися з колегами, керівництвом та клієнтом, часто від цього спілкування залежить безпосередній дохід компанії. Щоб не використовувати слово «комунікативність», для підкреслення наявності таких навичок можна вказати: «активне слухання», «вирішення конфліктів», «емпатія», «досвід публічних виступів» тощо.

  Навички командної роботи

  Ви можете бути крутим професіоналом, але самітником, який негативно впливатиме на всю колективну роботу. Тому для роботодавця важливо найняти такого працівника, який знайде спільну мову з іншими колегами та стане ефективним саме в командній роботі. Якщо раніше ви працювали самі по собі, а зараз претендуєте на посаду, що передбачає тісну взаємодію з колегами, то в резюме можна вказати навички роботи з людьми, які підкреслять ваші вміння знаходити спільну мову та оминати гострі кути.

  Гнучкість

  У нашій країні важко робити прогнози та сподіватися на стабільність бодай в чомусь. Тому роботодавці цінують людей, які здатні адаптуватися до змін, гнучкі до запроваджених нововведень, швидко змінюють курс своєї діяльності, вчаться нового та пристосовуються до екстремальних реалій. Наявність у вас навичок гнучкості чи адаптивності підкреслюють здатність процвітати в динамічному середовищі та розвивати компанію-роботодавця.

  Лідерські якості

  Лідерство — незамінна якість, якщо ви претендуєте на керівну посаду. Проте й на інших вакансіях роботодавці цінують працівників, які вміють брати на себе відповідальність, мотивувати інших та вести за собою команду. Тож вміння делегувати, швидко ухвалювати ефективні рішення та відповідальність підкреслять роботодавцю вашу цінність у досягненні цілей компанії.

  Самомотивація

  Для роботодавця цінно, коли працівника не потрібно постійно чимось спонукати до дії, коли він сам знає свою мотивацію та впевнено рухається до цілі. Особливо ця навичка важлива для віддаленої роботи, а ще більше — коли працівник перебуває за кордоном. Роботодавцю не потрібно вигадувати нові заохочення, він знає, що його співробітник буде працювати ефективно, бо має навички самомотивації. Такі люди цілеспрямовані, ініціативні, демонструють сильну трудову етику та рішучість у досягненні своїх цілей.

  Увага до деталей

  Роботодавці цінують кандидатів, які мають цю навичку. Адже такі працівники скрупульозні у своїй роботі, звертають увагу на дрібниці, які можуть виявитися доленосними, точні у виконанні завдань, особливо якщо робота монотонна. Наявність цієї навички показує роботодавцю, що ви допоможете досягнути йому високих результатів.

  Для вашої конкретної вакансії можуть бути важливими й інші якості чи вміння. Щоб краще зрозуміти, які саме — радимо уважно прочитати вакансію. Адже роботодавець завжди дає підказку, яких саме працівників він шукає. Важливо лише під час написання резюме вказати ті навички, якими дійсно володієте. Бо гарна візитна картка може ущент розбитися об реальність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми