Робота. Зарплата. Пенсії, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні хочуть оптимізувати процедура відбору суддів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: відбір суддів

  В Україні будуть оптимізовані процедури добору на посади суддів — вони мають стати менш тривалими та менш витратними для держави.

  8768_580efc2f03183fe2206a37831402.jpg (52.67 Kb)


  Про це розповів народний депутат, голова парламентського Комітету з питань правової політики Денис Маслов.

  За його словами, саме такі зміни передбачає ухвалений парламентом у першому читанні законопроєкт № 10 140. Маслов пояснив, що в Україні вдвічі менше суддів, ніж у Європі, тож деякі справи розглядаються роками.

  «При цьому станом на сьогодні в Україні вакантні близько 2000 суддівських посад, як наслідок — справи розглядаються роками, а ті, що мають швидко розглядатися, тягнуться кілька місяців. У таких умовах нам вкрай необхідно змінити процедури добору на посади суддів, щоби при цьому не втратити їх ретельність, а на посади, щоб приходили виключно ті люди, до яких немає питань щодо доброчесності та які мають відповідний професійний рівень», — зазначив нардеп.

  Водночас за його словами, держава повинна забезпечити гідні умови праці суддям, щоб вони не думали ні про що інше, окрім здійснення правосуддя.

  «Комітет із питань правової політики, який займався цим законопроєктом і є відповідальний за нього, продовжить його доопрацювання до другого читання, щоб максимально врахувати інтереси всіх громадян та всіх учасників цього процесу», — наголосив парламентарій.

  З 13 листопада в Україні відновила роботу група експертів, яка проводитиме оцінку суддів на відповідність займаній посаді. Перевірять понад 1800 суддів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми