Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які зарплати отримають військові у грудні 2023-го

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплати військових

  Зарплати військових у грудні 2023-го не зміняться. Розмір грошових виплат бійцям залежить безпосередньо від участі у бойових діях та виконання бойових завдань.

  4758_ilyustratyvne-foto_large_yuef3he_2e16d0ba_fill-1200x630.jpg (37.77 Kb)


  Як йдеться у матеріалі, заробітна плата військового залежить не так від його спеціальності, як від того, які завдання та де він виконує. Наприклад, стрілки, які не задіяні у виконанні бойових завдань, у листопаді отримають 20587 грн. Водночас військові з такою самою спеціальністю (стрілок), які виконують бойові завдання, можуть отримувати значно більше – 50 587 грн. Найбільшу зарплату отримуватимуть учасники бойових дій. Вони можуть розраховувати на 120587 грн на місяць.

  Тобто фактично йдеться про те, що зарплата збільшується на 30 тис. грн для тих, хто виконує бойові завдання, та на 100 тис. грн – для тих, хто бере участь у бойових діях. При цьому доплати для всіх, незалежно від того, перебувають вони в тилу чи передовій, скасували ще в лютому 2023-го.

  Які ще доплати діють:

  30 тис. грн. Стільки доплачують тим, хто займається розмінуванням поза зоною бойових дій.
  50 тис. грн. Платять командирам, військовим зі штабів, які керують частинами та підрозділами, які ведуть бойові дії.
  100 тис. грн. Стільки можуть отримувати ті, хто розмінує територію в зоні бойових дій, а також військовослужбовці ракетних військ, артилерії, ППО, які завдають ударів по супротивнику.
  Які зарплати отримуватимуть українці

  Розробляючи бюджет на 2024 рік, уряд підрахував, що в середньому працюючі українці отримуватимуть 21 809 грн. І якщо справді зарплата досягне такого рівня, навіть з урахуванням інфляції реальна зарплата збільшиться на 8,5%. Це дозволить частково компенсувати подорожчання за останні кілька років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми