Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Дехто з українців втратить частину пенсії у 2024-му

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  У 2024 році на українців чекає реформа солідарної пенсійної системи. Вона може примножити статки пенсіонерів, які отримують мінімальні суми, але втратити частину виплат можуть ті, хто отримує великі пенсії.

  3620_8e8d6ayzb8e65c6a6a1776925eff3566_w960.jpg (43.07 Kb)


  Як заявила народна депутатка Роксолана Підласа, із січня в Україні деякі пенсійні виплати нараховуватимуть по-новому. Це необхідно для того, щоб відрегулювати систему.

  "Тобто ті, хто зараз отримує найменші пенсії, матимуть зростання виплат. Водночас для чиновників, які вийшли на пенсію і отримують якісь астрономічні суми, ми плануємо зниження таких пенсій. Усе це робиться для того, щоб солідарна пенсійна система була справедливішою", – сказала депутатка.

  Які виплати перерахують в Україні?

  В Україні в 2024 році уряд проведе індексацію пенсійних виплат. При цьому зміниться система нарахування пенсій – вона стане бальною.

  Принципи проведення індексації пенсій у 2024 році пояснила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович. Так, пенсії перерахують "практично всім громадянам", які вийшли на пенсію не пізніше ніж за три роки до реформи. Тому що за останні три роки пенсії більш-менш відповідали ринковій вартості. А от усе, що було до того, було нараховано за заниженими коефіцієнтами, які менші за реальну вартість.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми