Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кому з пенсіонерів з січня перерахують пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії, перерахунок

  В Україні з 1 січня пенсії перерахують 4 категоріям. Йдеться про тих, хто отримає мінімальні, максимальні пенсії, виплати, що прив'язані до мінімалки, а також доплати за стаж.

  8621_670027.jpg (39.3 Kb)

  Про це йдеться в матеріалі. Так, максимальну пенсію, яку отримують українці, що мали високі зарплати, деякі військові у відставці і т.д., збільшать на 2,6 тис. грн: з 20 930 до 23 610 грн.

  Мінімальна пенсія, яку отримують українці з невеликим стажем. Чи ті українці, що мали невисокі зарплати (близько мінімальної), зросте з 1 січня з 2093 до 2361 грн. Тобто на 268 грн.

  Доплати за стаж понад норму. Норма становить 30 років для жінок та 35 років для чоловіків. За кожен рік, що перевищує вказану норму, можна отримувати 1% прожиткового мінімуму. Зараз це 20,9 грн, а з наступного року – 26,8 грн.

  Також підвищать і гарантії для пенсіонерів, що досягли віку 65 років та виконали вимоги щодо стажу. Згідно з законом, розмір їхньої пенсії має становити не менше 40% мінімалки. Зараз це 2 680, а з нового року – 2 840 грн.

  З березня 2024-го

  Ймовірно, вже у березні наступного року в Україні буде проведено індексацію пенсій за новими правилами. Раніше розмір виплат підвищували на суму від половини торішньої інфляції та середнього за три роки зростання зарплат. Нові правила поки що невідомі, однак у Мінсоці анонсували, що розрахунок проводитиметься з використанням балів та з урахуванням кожного відпрацьованого місяця.

  Раніше саме березнева індексація була найбільшим підвищенням пенсій за рік. Для її проведення під час воєнного стану потрібне рішення Кабміну.

  З квітня 2024-го

  У квітні українцям збільшать мінімальну зарплату з 7100 до 8000 грн. Водночас вкотре збільшиться пенсія для тих, хто виконав вимоги щодо стажу та досяг 65-річчя. Гарантований розмір пенсії збільшиться з 2840 до 3200 грн для цієї категорії пенсіонерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми