Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Пенсії українцям у березні проіндексують по-новому

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсія, індексація

  Індексація пенсій в Україні з 1 березня становитиме 13%. При цьому це поки що попередні розрахунки. Що важливо, фактичний розмір збільшення пенсії в кожного буде різним.

  3189_senior-lonely-man-looking-away-while-sitting-with-f4sbn6d-scaled.jpg (41.73 Kb)

  Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів. "За час повномасштабної війни ми провели вже дві індексації пенсійних виплат (у березні 2022-го та 2023-го. – Ред.). У березні 2024 року проведемо ще одну. За попередніми розрахунками, пенсії зростуть у середньому на 13%", – зазначив Шмигаль.

  Він також додав, що загалом соціальні видатки держбюджету в 2024 році становитимуть 470 млрд грн. Це на 25 млрд грн більше, ніж у 2023-му.

  "Одночасно продовжуємо цифровізацію соціальної сфери. Ми вже об'єднали у Пенсійному фонді виплати пенсій, субсидій та соціальне страхування. Запускаємо електронний кейс-менеджмент. Це підхід, що дає змогу індивідуально підійти до підтримки українських сімей", – додав прем'єр.

  При цьому фактичний розмір збільшення пенсії буде в усіх різний. Показник 13% – це лише середнє значення. Конкретний процент підвищення розраховується як сума від половини інфляції за попередній рік та половини від середнього річного зростання зарплат за останні 36 місяців.

  Нові правила індексації пенсій

  Під час індексації виплат у березні 2024 року, згідно з урядовими анонсами, буде запроваджено механізм "пенсійних балів". Кількість таких балів прямо впливатиме на суму підвищення.OBOZ.UA  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми