Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто очолив рейтинг найбільших роботодавців України

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: найбільші роботодавці, рейтинг

  Рейтинг торкнувся компаній, які мають найбільшу кількість співробітників за даними фінансової звітності Держстату.

  0884_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)

  "Укрзалізниця" очолила рейтинг найбільших роботодавців України у 2024 році – у її штаті налічується понад 187 тисяч співробітників. Про це з посиланням на інформацію від Держстату та фінансову звітність підприємств повідомив Опендатабот.

  Друге місце зайняв АТБ-МАРКЕТ, який має 44 тисячі співробітників. На третій позиції виявилася Укрпошта, де працює 34,7 тисячі осіб.

  Загалом, топ-10 українських роботодавців по кількості співробітників виглядає таким чином:

  Укрзалізниця – 187620 сп.;
  АТБ-Маркет – 44094 сп.;
  Укрпошта – 34751 сп.;
  Сільпо-Фуд – 29888 сп.;
  Енергоатом – 29152 сп.;
  Нова пошта – 26327 сп.;
  Укргазвидобування – 16824 сп.;
  АрселорМіттал – 15065 сп.;
  Мотор Січ – 14525 сп.;
  РУШ – 12336 сп.
  Експерти зазначають, що більше половини найбільших роботодавців країни зареєстровані у Київській області. Три компанії з цього числа зареєстровані у Дніпропетровській, а одна – у Запорізькій області.

  Зазначимо також, що дев'ять компаній, які потрапили до рейтингу, пішли на скорочення числа працівників минулого року. Так, Укрпошта у 2023-му звільнила 35% своїх співробітників. У трійці компаній, які суттєво скоротили штат, також опинились "Сільпо" та "Енергоатом".

  Тенденції ринку праці – що цікавого
  Раніше стало відомо, що в лютому кількість вакансій збільшилась на 7% порівняно з січнем, водночас конкуренція серед шукачів знизилася. Серед причин цього експерти називали, зокрема, міграцію населення та релокацію бізнес-структур.

  Також у березні повідомлялось, що кількість нових вакансій у країні перевищила довоєнний показник. Однією з причин цього називають те, що бізнес зміг адаптуватися до умов війни і тепер йому потрібні нові люди.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми