Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який період українцям не зарахується до стажу

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: пенсія, стаж

  Закон передбачає не зараховувати до страхового стажу з 19 лютого 2014 року в певних випадках.

  9614_98798.jpg (69.04 Kb)

  Деяким українцям не зарахують частину трудового стажу, який необхідний для виходу на пенсію. З такими труднощами можуть зіткнутися ті, хто працював на Російську Федерацію.

  У Міністерстві соціальної політики зазначили, що українським пенсіонерам до страхового стажу не зараховуватимуть роки роботи на Росію після 2014 року.

  "Закон передбачає не зараховувати до страхового стажу з 19 лютого 2014 року періоди військової служби в силових структурах, незаконних збройних або воєнізованих формуваннях, судових або правоохоронних органах держави-агресора на тимчасово окупованих територіях, а також добровільне обіймання посад у незаконних органах влади", - йдеться в повідомленні.

  Що стосується роботи в інших країнах, то для врахування стажу українцям необхідно надати Пенсійному Фонду документ, який би підтвердив роботу за кордоном.

  Пенсія в Україні - останні новини
  В Україні зросла середня пенсія. Станом на 1 квітня 2024 року розмір середньої пенсії в Україні становив 5743,27 грн, що на 358,02 грн більше, ніж на початку року.

  Крім того, пенсіонери з числа внутрішньо переміщених осіб можуть претендувати на грошову допомогу за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми