Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Країна ЄС кличе українців на роботу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Роботодавців просять брати на роботу людей з України, оскільки вони мають високу кваліфікацію.

  7432_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)

  Про це повідомляє newsinenglish.no.
  Норвегія надає захист понад 70 тис. українців. Багато з тих, хто приїхав до країни у 2022 та 2023 роках, завершують однорічну програму навчання, яка включає уроки норвезької мови та історії країни. Ті, хто завершив інтеграційну програму, зараз шукають роботу.

  Серед зареєстрованих безробітних у Норвегії 7% складають українці - 10 тис. людей з України. Ця цифра зростає, бо все більше біженців завершують інтеграційне навчання.
  «Надзвичайно важливо, щоб якомога більше українців приєдналися до робочої сили. Пошук роботи, особливо відповідно до освіти та кваліфікації біженців сприятиме їхній інтеграції в життя та суспільство Норвегії», — зазначив директор норвезького агентства соціального забезпечення та безробіття NAV Ганс Крістіан Холте.
  За словами чиновника, багато секторів зайнятості потребують людей, хоча рівень безробіття у країні низький і становить 3,9%.

  Правила працевлаштування в деяких галузях, включно з транспортом, були пом’якшені, щоб було легше брати на роботу українців, які можуть не відповідати всім вимогам.
  «Навіть якщо збіг не ідеальний, я закликаю роботодавців побачити, який внесок можуть зробити наші шукачі роботи», — додав він.
  За словами фахівця з підбору кадрів Тріне Ліз Лінг, багато українців, які зараз перебувають у Норвегії, компетентні та кваліфіковані.
  «Вони приходять з великим досвідом. Їм потрібна наша допомога, щоб перенести цю компетенцію в норвезькі системи», — зазначила вона.

  За словами Тріне Ліз Лінг, українці, з якими вона працювала, вмотивовані, відповідальні, орієнтовані на виконання обов’язків і зацікавлені виконувати роботу добре.
  Як зазначив міністр праці Тоньє Бренна, у державному секторі є можливості для покращення найму біженців та інших іноземних працівників.
  «Багато роботодавців дають людям шанс. У той же час ми знаємо, що приватний сектор краще, ніж державний, використовує інструменти, щоб залучити більше людей до робочих місць», — зазначила міністр.
  Нагадаємо, раніше влада Норвегії скасувала частину виплат для українців. Це рішення призначене для зменшення кількості новоприбулих українців, оскільки вже відчутний дефіцит ресурсів для забезпечення належних умов всім, хто потребує допомоги в Норвегії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція
Російська агресія проти України спричинила масштабну економічну кризу, змусивши численних підприємців припинити свою діяльність. Причини різні: вимуше...
Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми