Робота. Зарплата. Пенсії Автор: profi Друкувати

Країни, у яких можна зустріти "розкішну" старість

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Україна, світ, пенсії, зарплати

  Як стало відомо, на даний момент українські чиновники вкотре намагаються покращити пенсійну систему, обіцяючи людям забезпечену старість. Проте, які ж країни можуть гарантувати забезпечену старість своїм громадянам?


  ghfggtrred4322.jpg

  Країни, де пенсіонерам живеться найкраще:

  Туреччина . Як і в нашій країні розмір пенсії тут залежить від робочого стажу і віку. Мінімальною вважається пенсія в 2750 грн. У разі смерті єдиного годувальника, його сім'я продовжує отримувати до 75 % його пенсії.

  Норвегія. У Норвегії на пенсію виходять аж у 67 років. Цей пенсійний вік вважається одним з найвищих у світі. Пенсіонери в середньому отримують тут близько 10 тис гривень.

  Франція. На пенсію в цій країні виходять у 60 років, хоча не так давно він становив 65 років, а сьогодні його планують підняти до 62. Тут пенсія розраховується за простому алгоритму і становить рівно половину від заробітку за останні 11 робочих років. На пенсію в 500 євро (5000 грн) може розраховувати кожен, адже ця сума є обов'язковим мінімумом .

  Китай. Існує думка, що пенсії в цій країні взагалі не існує. Старість в Китаї уряд готовий забезпечити тільки колишнім працівникам промисловості та держслужбовцям . Представники цих професій в середньому можуть розраховувати на 1175-1700 грн.

  Читайте також: "Королевська хоче, щоб українки отримували кращу зарплатню".

  Японія. Незважаючи на те , що раніше японці виходили на пенсію в 60 років , уряд країни вирішили поступово збільшити цю межу, і на даний момент пенсійний вік в Японії становить 65 років. На максимальну пенсію ( 5250 грн) може розраховувати тільки той громадянин, чий трудовий стаж в цілому становить не менше 40 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми