Суспільство Автор: Ivasenko Друкувати

Як стати ефективним менеджером

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: поради бізнесменам, успіх, бізнес, продаж

  В цій статті ми розкриємо вам декілька секретів, за допомогою яких ви будете продавати набагато більше.


  manager.jpg (109.63 Kb)

  1. Ставтеся до людей з повагою.

  Ставлення до інших не повинно залежати від їх положення і посади, статі і віку, кольору шкіри і національності. Необхідно до всіх ставитися з однаковою повагою. Пам'ятайте: скромність - вищий пілотаж для ділової людини.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращий вік для започаткування власного бізнесу?

  2. Вчіться все життя.

  Тільки постійно вбираючи нові знання, ви зможете не відстати від прогресу, бути готовим до неминучих змін у житті, повністю реалізуватися.

  Читаючи хоча б одну нову книгу на місяць, можна стати краще 90% продавців. Одну в тиждень - стати сильніше 99% конкурентів. І мова йде не тільки про бізнес-літературі, а й про художню літературу, особливо класики. Покупці люблять мати справу з освіченими і інтелігентними людьми.

  3. Працюйте не так, як усі.

  Продавець, який приходить на годину раніше і йде на годину пізніше, працюючи при цьому з максимальною ефективністю, може подвоїти особисті продажі. Для цього потрібно всього лише навчитися берегти свій і чужий час. У бізнесі кожен повинен робити свою роботу.

  4. Вмійте слухати.

  Корисно записувати важливі моменти бесіди. Варто пропонувати свій товар або послугу, тільки уточнивши реальні потреби клієнта.

  5. Долаєте свої страхи.

  Як стати продавцем № 1? Читайте, вивчайте, пробуйте і розвивайтеся, не зациклюючись на невдачах. Не варто робити висновки про свої здібності до того, як ви випробуєте їх на практиці. Знання та навички - найкращі засоби для перемоги над тривогами і відсутністю впевненості. Пам'ятайте: страх зникає з приходом досвіду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми