Суспільство, Фото Автор: RomanK Друкувати

Чого в Росії краще ніколи не бачити (Фото)

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: містика, фото

    Інформація направлена на людей, котрим небайдужа містика. Вашій увазі представлені місця в Росії, в яких краще не бувати.


    8645_i.jpg (76.71 Kb)

    1. Чортовий могильник, що знаходиться в Красноярському краю. В ньому зникло безвісті за останній десяток років до 100 чоловік.

    1634_i_1.jpg (54.73 Kb)

    2. Експедиційний загін, що досліджував Чортове кладовище зник безвісти. Кілька експедиційних загонів досі вважаються зниклими безвісти. Попри все любителі містики все ж відправляються в те місце, але не підходять ближче ніж за 1 кілометр до могильника.

    7158_i_2.jpg (55.25 Kb)

    3. Гора мертвеців, що знаходиться в Свердловській області. Гора мерців (Свердловська область). Дуже небезпечна гора, навколо якої літають привиди й заставляють екстрималів робити страшні безглузді речі.

    0643_i_3.jpg (77.75 Kb)

    4.Лігво чортів, що знаходиться у Волгоградській області РФ.Чортове лігво (Волгоградська область). Кажуть, що в цьому місті люди можуть загорітися самі по собі і вмерти в муках.

    7168_i_4.jpg (58.02 Kb)

    5. Якутське озеро Озеро Лабинкир. Місцеві кажуть, що в озері живе величезне чудовисько, яке їсть як тварин так і людей. Загинуло вже більше десяти чоловік. Однак цьому підтвердження немає, та й місцевість є важкодоступною для дослідження.

    2720_i_5.jpg (52.78 Kb)

    6. Долина смертей у Валдаї, Новгородської області. Все через те, що десь там є чарівний "пеньок", який то з'являється, то зникає - забираючи з собою людські життя та тварин.

    9965_i_6.jpg (74. Kb)

    7.Курган брати Рюрика Сінеуса, що знаходиться біля Білозерська Волгоградської області. Після того, як курган було розграбовано, навколо нього нічого не росте, все гниє, й повсюди ями.

    2413_i_7.jpg (33.65 Kb)

    8. Дорога в ад, що знаходиться на Колимі. На одній з доріг між горами та поверхнями пагорба найбільша кількість аварій та смертей, хоч експедитори запевняють, що нічого надприродного виявлено не було.

    8.    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia  Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми