Суспільство, Фото Автор: RomanK Друкувати

Чого в Росії краще ніколи не бачити (Фото)

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: містика, фото

  Інформація направлена на людей, котрим небайдужа містика. Вашій увазі представлені місця в Росії, в яких краще не бувати.


  8645_i.jpg (76.71 Kb)

  1. Чортовий могильник, що знаходиться в Красноярському краю. В ньому зникло безвісті за останній десяток років до 100 чоловік.

  1634_i_1.jpg (54.73 Kb)

  2. Експедиційний загін, що досліджував Чортове кладовище зник безвісти. Кілька експедиційних загонів досі вважаються зниклими безвісти. Попри все любителі містики все ж відправляються в те місце, але не підходять ближче ніж за 1 кілометр до могильника.

  7158_i_2.jpg (55.25 Kb)

  3. Гора мертвеців, що знаходиться в Свердловській області. Гора мерців (Свердловська область). Дуже небезпечна гора, навколо якої літають привиди й заставляють екстрималів робити страшні безглузді речі.

  0643_i_3.jpg (77.75 Kb)

  4.Лігво чортів, що знаходиться у Волгоградській області РФ.Чортове лігво (Волгоградська область). Кажуть, що в цьому місті люди можуть загорітися самі по собі і вмерти в муках.

  7168_i_4.jpg (58.02 Kb)

  5. Якутське озеро Озеро Лабинкир. Місцеві кажуть, що в озері живе величезне чудовисько, яке їсть як тварин так і людей. Загинуло вже більше десяти чоловік. Однак цьому підтвердження немає, та й місцевість є важкодоступною для дослідження.

  2720_i_5.jpg (52.78 Kb)

  6. Долина смертей у Валдаї, Новгородської області. Все через те, що десь там є чарівний "пеньок", який то з'являється, то зникає - забираючи з собою людські життя та тварин.

  9965_i_6.jpg (74. Kb)

  7.Курган брати Рюрика Сінеуса, що знаходиться біля Білозерська Волгоградської області. Після того, як курган було розграбовано, навколо нього нічого не росте, все гниє, й повсюди ями.

  2413_i_7.jpg (33.65 Kb)

  8. Дорога в ад, що знаходиться на Колимі. На одній з доріг між горами та поверхнями пагорба найбільша кількість аварій та смертей, хоч експедитори запевняють, що нічого надприродного виявлено не було.

  8.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми