Суспільство, Фото Автор: RomanK Друкувати

Чого в Росії краще ніколи не бачити (Фото)

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: містика, фото

  Інформація направлена на людей, котрим небайдужа містика. Вашій увазі представлені місця в Росії, в яких краще не бувати.


  8645_i.jpg (76.71 Kb)

  1. Чортовий могильник, що знаходиться в Красноярському краю. В ньому зникло безвісті за останній десяток років до 100 чоловік.

  1634_i_1.jpg (54.73 Kb)

  2. Експедиційний загін, що досліджував Чортове кладовище зник безвісти. Кілька експедиційних загонів досі вважаються зниклими безвісти. Попри все любителі містики все ж відправляються в те місце, але не підходять ближче ніж за 1 кілометр до могильника.

  7158_i_2.jpg (55.25 Kb)

  3. Гора мертвеців, що знаходиться в Свердловській області. Гора мерців (Свердловська область). Дуже небезпечна гора, навколо якої літають привиди й заставляють екстрималів робити страшні безглузді речі.

  0643_i_3.jpg (77.75 Kb)

  4.Лігво чортів, що знаходиться у Волгоградській області РФ.Чортове лігво (Волгоградська область). Кажуть, що в цьому місті люди можуть загорітися самі по собі і вмерти в муках.

  7168_i_4.jpg (58.02 Kb)

  5. Якутське озеро Озеро Лабинкир. Місцеві кажуть, що в озері живе величезне чудовисько, яке їсть як тварин так і людей. Загинуло вже більше десяти чоловік. Однак цьому підтвердження немає, та й місцевість є важкодоступною для дослідження.

  2720_i_5.jpg (52.78 Kb)

  6. Долина смертей у Валдаї, Новгородської області. Все через те, що десь там є чарівний "пеньок", який то з'являється, то зникає - забираючи з собою людські життя та тварин.

  9965_i_6.jpg (74. Kb)

  7.Курган брати Рюрика Сінеуса, що знаходиться біля Білозерська Волгоградської області. Після того, як курган було розграбовано, навколо нього нічого не росте, все гниє, й повсюди ями.

  2413_i_7.jpg (33.65 Kb)

  8. Дорога в ад, що знаходиться на Колимі. На одній з доріг між горами та поверхнями пагорба найбільша кількість аварій та смертей, хоч експедитори запевняють, що нічого надприродного виявлено не було.

  8.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми